Koploper Cambuur houdt marge op De Graafschap
EINDHOVEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden blijft koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De Friese ploeg won met 3-0 bij FC Eindhoven en houdt zo drie punten voorsprong op De Graafschap dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. De Doetinchemmers versloegen Jong PSV met 4-1.
Cambuur sloeg meteen na rust toe. Calvin Mac-Intosch zorgde voor de 0-1. Een kwartier later verdubbelde Robert Mühren met zijn dertiende competitietreffer de voorsprong. Mitchel Paulissen bracht met een raak afstandsschot de eindstand op 0-3 voor de ploeg van coach Henk de Jong.
De Graafschap zag Jong PSV op 1-0 komen op De Vijverberg. De Bosniër Amar Catic was na een kwartier trefzeker. Daryl van Mieghem maakte vier minuten later echter weer gelijk en Ted van de Pavert gaf de thuisploeg nog voor rust de voorsprong. Na rust scoorden Mohamed Hamdaoui en Stef Nijland voor De Graafschap.
Jong Ajax blijft op enige afstand in het spoor. De Ajacieden wonnen met 2-1 bij NAC Breda en hebben zeven punten minder dan Cambuur.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
10 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
12 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
20 uur geleden