Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Cambuur houdt marge op De Graafschap

Koploper Cambuur houdt marge op De Graafschap

EINDHOVEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden blijft koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De Friese ploeg won met 3-0 bij FC Eindhoven en houdt zo drie punten voorsprong op De Graafschap dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. De Doetinchemmers versloegen Jong PSV met 4-1.

Cambuur sloeg meteen na rust toe. Calvin Mac-Intosch zorgde voor de 0-1. Een kwartier later verdubbelde Robert Mühren met zijn dertiende competitietreffer de voorsprong. Mitchel Paulissen bracht met een raak afstandsschot de eindstand op 0-3 voor de ploeg van coach Henk de Jong.

De Graafschap zag Jong PSV op 1-0 komen op De Vijverberg. De Bosniër Amar Catic was na een kwartier trefzeker. Daryl van Mieghem maakte vier minuten later echter weer gelijk en Ted van de Pavert gaf de thuisploeg nog voor rust de voorsprong. Na rust scoorden Mohamed Hamdaoui en Stef Nijland voor De Graafschap.

Jong Ajax blijft op enige afstand in het spoor. De Ajacieden wonnen met 2-1 bij NAC Breda en hebben zeven punten minder dan Cambuur.

Meer uit Voetbal

Spelregelorganisatie: rood Embolo tegen Argentinië onterecht

ZÜRICH (ANP/DPA) - Zwitserland is in de kwartfinale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Argentinië benadeeld. Dat is de conclusie van de internationale spelregelorganisatie IFAB, die dinsdag aangeeft dat de videoscheidsrechter (VAR) niet had moeten ingrijpen voordat de Zwitserse international Breel Embolo een rode kaart kreeg.

1 uur geleden
Middenvelder Proper verruilt NEC voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.

1 uur geleden
Zidane volgt Deschamps op als bondscoach van Franse voetballers

PARIJS (ANP) - Zinédine Zidane is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Frankrijk. De 54-jarige voormalige middenvelder ondertekende dinsdag een vierjarig contract. Zidane is de opvolger van Didier Deschamps, die het Franse elftal sinds 2012 onder zijn hoede had en in 2018 de wereldtitel won.

1 uur geleden
Stengs keert na vertrek bij Feyenoord terug bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Calvin Stengs keert terug bij AZ. De Alkmaarders nemen de 27-jarige aanvaller over van Feyenoord, waar hij vorige week zijn contract liet ontbinden. Stengs ondertekent een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
AZ neemt Italiaan Natali definitief over van Bayer Leverkusen

ALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.

4 uur geleden
Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

18 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

23 uur geleden