Koploper Cambuur houdt marge op De Graafschap
EINDHOVEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden blijft koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De Friese ploeg won met 3-0 bij FC Eindhoven en houdt zo drie punten voorsprong op De Graafschap dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. De Doetinchemmers versloegen Jong PSV met 4-1.
Cambuur sloeg meteen na rust toe. Calvin Mac-Intosch zorgde voor de 0-1. Een kwartier later verdubbelde Robert Mühren met zijn dertiende competitietreffer de voorsprong. Mitchel Paulissen bracht met een raak afstandsschot de eindstand op 0-3 voor de ploeg van coach Henk de Jong.
De Graafschap zag Jong PSV op 1-0 komen op De Vijverberg. De Bosniër Amar Catic was na een kwartier trefzeker. Daryl van Mieghem maakte vier minuten later echter weer gelijk en Ted van de Pavert gaf de thuisploeg nog voor rust de voorsprong. Na rust scoorden Mohamed Hamdaoui en Stef Nijland voor De Graafschap.
Jong Ajax blijft op enige afstand in het spoor. De Ajacieden wonnen met 2-1 bij NAC Breda en hebben zeven punten minder dan Cambuur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
16 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
18 uur geleden