Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Cambuur houdt marge op De Graafschap

Koploper Cambuur houdt marge op De Graafschap

EINDHOVEN (ANP) - Cambuur Leeuwarden blijft koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De Friese ploeg won met 3-0 bij FC Eindhoven en houdt zo drie punten voorsprong op De Graafschap dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld. De Doetinchemmers versloegen Jong PSV met 4-1.

Cambuur sloeg meteen na rust toe. Calvin Mac-Intosch zorgde voor de 0-1. Een kwartier later verdubbelde Robert Mühren met zijn dertiende competitietreffer de voorsprong. Mitchel Paulissen bracht met een raak afstandsschot de eindstand op 0-3 voor de ploeg van coach Henk de Jong.

De Graafschap zag Jong PSV op 1-0 komen op De Vijverberg. De Bosniër Amar Catic was na een kwartier trefzeker. Daryl van Mieghem maakte vier minuten later echter weer gelijk en Ted van de Pavert gaf de thuisploeg nog voor rust de voorsprong. Na rust scoorden Mohamed Hamdaoui en Stef Nijland voor De Graafschap.

Jong Ajax blijft op enige afstand in het spoor. De Ajacieden wonnen met 2-1 bij NAC Breda en hebben zeven punten minder dan Cambuur.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

4 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

1 dag geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

1 dag geleden