Koploper Bayern werkt aan doelsaldo met 5-0-winst op Hoffenheim
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een duidelijke zege van 5-0 op het laaggeklasseerde Hoffenheim. De formatie van coach Vincent Kompany kwam op 42 punten na zeventien duels en passeerde de grens van vijftig doelpunten in de competitie.
Leroy Sané zette de thuisploeg al vroeg op voorsprong, waarna Raphaël Guerreiro kort daarna de 2-0 maakte. Spits Harry Kane verzorgde nog voor rust de 3-0. Hij schoot raak uit een strafschop die Bayern kreeg na een handsbal van Hoffenheim-verdediger Kevin Akpoguma in het zestienmetergebied. Het was de zestiende competitietreffer van Kane.
Sané maakte er 4-0 van met zijn tweede treffer direct na rust. Hij schoof de bal na een lange voorzet van Mathys Tel met een beheerst tikje in het doel van Hoffenheim. De 5-0 kwam van de voet van Serge Gnabry.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
50 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
8 uur geleden