Koploper Bayern München verspeelt opnieuw punten in Bundesliga
HOFFENHEIM (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede wedstrijd op rij punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper kwam in de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim niet verder dan een gelijkspel (1-1).
Bayern speelde vorige week ook met 1-1 gelijk tegen Bayer Leverkusen. De kampioen van Duitsland scoorde afgelopen dinsdag nog zeven keer tegen RB Salzburg in de return van de achtste finales van de Champions League (7-1). Bayern heeft nog steeds een voorsprong van 10 punten op Borussia Dortmund, dat wel twee duels minder heeft gespeeld. Dortmund voetbalt zondag voor eigen publiek tegen Arminia Bielefeld.
Christoph Baumgartner opende in de 32e minuut de score voor Hoffenheim. Robert Lewandowski maakte in blessurteijd van de eerste helft gelijk. De Poolse spits vierde alweer zijn 29e competitietreffer van dit seizoen.
Flekken
Doelman Mark Flekken mag met Freiburg over een ticket voor de nieuwe editie van de Champions League blijven dromen. Hij won met zijn team van VfL Wolfsburg (3-2), met dank aan twee treffers van Vincenzo Grifo. Freiburg is nu de nummer 4 van de Bundesliga.
1. FC Union Berlin verspeelde in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen VfB Stuttgart een zege (1-1). Taiwo Awoniyi benutte een strafschop voor de thuisploeg. Saša Kalajdžic bracht Stuttgart in de slotfase van de reguliere speeltijd op gelijke hoogte (1-1). Sheraldo Becker werd een kwartier voor tijd gewisseld bij de thuisploeg uit Berlijn.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
45 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
2 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
4 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
14 uur geleden