Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Bayern München verspeelt opnieuw punten in Bundesliga

Koploper Bayern München verspeelt opnieuw punten in Bundesliga

HOFFENHEIM (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede wedstrijd op rij punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper kwam in de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim niet verder dan een gelijkspel (1-1).

Bayern speelde vorige week ook met 1-1 gelijk tegen Bayer Leverkusen. De kampioen van Duitsland scoorde afgelopen dinsdag nog zeven keer tegen RB Salzburg in de return van de achtste finales van de Champions League (7-1). Bayern heeft nog steeds een voorsprong van 10 punten op Borussia Dortmund, dat wel twee duels minder heeft gespeeld. Dortmund voetbalt zondag voor eigen publiek tegen Arminia Bielefeld.

Christoph Baumgartner opende in de 32e minuut de score voor Hoffenheim. Robert Lewandowski maakte in blessurteijd van de eerste helft gelijk. De Poolse spits vierde alweer zijn 29e competitietreffer van dit seizoen.

Flekken

Doelman Mark Flekken mag met Freiburg over een ticket voor de nieuwe editie van de Champions League blijven dromen. Hij won met zijn team van VfL Wolfsburg (3-2), met dank aan twee treffers van Vincenzo Grifo. Freiburg is nu de nummer 4 van de Bundesliga.

1. FC Union Berlin verspeelde in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen VfB Stuttgart een zege (1-1). Taiwo Awoniyi benutte een strafschop voor de thuisploeg. Saša Kalajdžic bracht Stuttgart in de slotfase van de reguliere speeltijd op gelijke hoogte (1-1). Sheraldo Becker werd een kwartier voor tijd gewisseld bij de thuisploeg uit Berlijn.

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

4 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

4 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

5 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

6 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

8 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

12 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

13 uur geleden