Koploper Bayern München verspeelt opnieuw punten in Bundesliga
HOFFENHEIM (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede wedstrijd op rij punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper kwam in de uitwedstrijd tegen TSG 1899 Hoffenheim niet verder dan een gelijkspel (1-1).
Bayern speelde vorige week ook met 1-1 gelijk tegen Bayer Leverkusen. De kampioen van Duitsland scoorde afgelopen dinsdag nog zeven keer tegen RB Salzburg in de return van de achtste finales van de Champions League (7-1). Bayern heeft nog steeds een voorsprong van 10 punten op Borussia Dortmund, dat wel twee duels minder heeft gespeeld. Dortmund voetbalt zondag voor eigen publiek tegen Arminia Bielefeld.
Christoph Baumgartner opende in de 32e minuut de score voor Hoffenheim. Robert Lewandowski maakte in blessurteijd van de eerste helft gelijk. De Poolse spits vierde alweer zijn 29e competitietreffer van dit seizoen.
Flekken
Doelman Mark Flekken mag met Freiburg over een ticket voor de nieuwe editie van de Champions League blijven dromen. Hij won met zijn team van VfL Wolfsburg (3-2), met dank aan twee treffers van Vincenzo Grifo. Freiburg is nu de nummer 4 van de Bundesliga.
1. FC Union Berlin verspeelde in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen VfB Stuttgart een zege (1-1). Taiwo Awoniyi benutte een strafschop voor de thuisploeg. Saša Kalajdžic bracht Stuttgart in de slotfase van de reguliere speeltijd op gelijke hoogte (1-1). Sheraldo Becker werd een kwartier voor tijd gewisseld bij de thuisploeg uit Berlijn.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
14 uur geleden