Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Bayern München is het even kwijt in de Bundesliga

Koploper Bayern München is het even kwijt in de Bundesliga

FRANKFURT (ANP) - Bayern München is het even kwijt in de Bundesliga. De kampioen van de laatste 8 jaar in Duitsland heeft de uitwedstrijd bij Eintracht Frankfurt verloren (2-1). Bayern speelde maandag ook al gelijk tegen Arminia Bielefeld (3-3).

Eintracht Frankfurt leidde bij rust met 2-0. Daichi Kamada opende de score en Amin Younes, oud-speler van Ajax, verdubbelde de voorsprong met een mooie treffer. Robert Lewandowski tekende voor de 2-1 van Bayern. De Pool vierde zijn 26e competitietreffer. Hij heeft in elf van de laatste twaalf competitiewedstrijden gescoord.

RB Leipzig kan zondag profiteren van de derde competitienederlaag van Bayern. De nummer 2 van de ranglijst verkleint de achterstand op de koploper tot 2 punten als het wint bij Hertha BSC. Eintracht Frankfurt verstevigde de vierde plaats van de Bundesliga.

Nederlanders

Borussia Mönchengladbach verloor de thuiswedstrijd tegen 1. FSV Mainz 05 (1-2). Jeremiah St. Juste had een basisplaats bij de bezoekers en bereidde de openingstreffer van Karim Onisiwo voor. Lars Stindl tekende voor de gelijkmaker van Borussia Mönchengladbach. Kevin Stöger bezorgde de nummer 17 van de ranglijst een welkome zege in de strijd tegen degradatie (1-2). Jean-Paul Boëtius mocht in de slotfase invallen bij Mainz.

Grischa Prömel bezorgde 1. FC Union Berlin een zege bij Freiburg (0-1). Guus Til bleef de hele wedstrijd op de bank bij de verliezende ploeg. FC Köln ging in eigen stadion onderuit tegen VfB Stuttgart (0-1). Sasa Kalajdzic maakte het enige doelpunt.

Meer uit Voetbal

Oranje traint voor het eerst met complete WK-selectie in Amerika

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

10 minuten geleden
Verdediger Offerhaus verruilt Telstar voor FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.

1 uur geleden
Dijkhuizen nieuwe hoofdtrainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.

2 uur geleden
Verdediger Robertson zet loopbaan voort bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP/BELGA) - Andrew Robertson zet zijn loopbaan voort bij Tottenham Hotspur. Dat hebben de Spurs gemeld. De 32-jarige verdediger, die met Schotland deelneemt aan het WK, komt transfervrij over van Liverpool. In Londen wordt hij ploeggenoot van Xavi Simons en Micky van de Ven.

2 uur geleden
Levchenko wil meer ruimte voor spelers om zich uit te spreken

AMSTERDAM (ANP) - Voorzitter Evgeny Levchenko van de Nederlandse spelersvakbond VVCS vindt dat voetballers te weinig ruimte krijgen om zich uit te spreken over politiek en mensenrechtenschendingen. Dat zegt hij in een interview met Vrij Nederland, dat hem sprak met het oog op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

6 uur geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

7 uur geleden