
Koploper Bayern München is het even kwijt in de Bundesliga
FRANKFURT (ANP) - Bayern München is het even kwijt in de Bundesliga. De kampioen van de laatste 8 jaar in Duitsland heeft de uitwedstrijd bij Eintracht Frankfurt verloren (2-1). Bayern speelde maandag ook al gelijk tegen Arminia Bielefeld (3-3).
Eintracht Frankfurt leidde bij rust met 2-0. Daichi Kamada opende de score en Amin Younes, oud-speler van Ajax, verdubbelde de voorsprong met een mooie treffer. Robert Lewandowski tekende voor de 2-1 van Bayern. De Pool vierde zijn 26e competitietreffer. Hij heeft in elf van de laatste twaalf competitiewedstrijden gescoord.
RB Leipzig kan zondag profiteren van de derde competitienederlaag van Bayern. De nummer 2 van de ranglijst verkleint de achterstand op de koploper tot 2 punten als het wint bij Hertha BSC. Eintracht Frankfurt verstevigde de vierde plaats van de Bundesliga.
Nederlanders
Borussia Mönchengladbach verloor de thuiswedstrijd tegen 1. FSV Mainz 05 (1-2). Jeremiah St. Juste had een basisplaats bij de bezoekers en bereidde de openingstreffer van Karim Onisiwo voor. Lars Stindl tekende voor de gelijkmaker van Borussia Mönchengladbach. Kevin Stöger bezorgde de nummer 17 van de ranglijst een welkome zege in de strijd tegen degradatie (1-2). Jean-Paul Boëtius mocht in de slotfase invallen bij Mainz.
Grischa Prömel bezorgde 1. FC Union Berlin een zege bij Freiburg (0-1). Guus Til bleef de hele wedstrijd op de bank bij de verliezende ploeg. FC Köln ging in eigen stadion onderuit tegen VfB Stuttgart (0-1). Sasa Kalajdzic maakte het enige doelpunt.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.
1 minuut geledenGENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.
7 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.
13 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.
15 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.
17 uur geleden