Koploper Bayern München in Bundesliga ook langs VfL Wolfsburg
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Bundesliga niet laten verrassen door VfL Wolfsburg. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in eigen stadion met 3-2. Voor Bayern, komende woensdag de tegenstander van Feyenoord in de Champions League, was het de derde zege op rij in de competitie.
Leon Goretzka scoorde twee keer voor Bayern. In de twintigste minuut schoot de middenvelder van afstand via de binnenkant van de paal raak. Mohamed Amoura maakte al snel gelijk: 1-1. Bayern ging dankzij Michael Olise rusten met een voorsprong. Wolfsburg-doelman Kamil Grabara ging niet vrijuit bij het schot van de Fransman. Goretzka scoorde na ruim een uur spelen opnieuw, dit keer met zijn hoofd uit een vrije trap (3-1). Amoura was in de 88e minuut ook voor een tweede keer trefzeker, maar verder kwam Wolfsburg niet.
Bayer Leverkusen, de eerste achtervolger van Bayern München, won met 3-1 van Borussia Mönchengladbach. Florian Wirtz scoorde twee keer, waarvan eenmaal uit een strafschop. Leverkusen heeft nu acht competitieduels op rij gewonnen. Bayern München heeft na achttien duels 45 punten. Leverkusen staat op 41 punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
20 uur geleden