Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Bayer Leverkusen in topper niet langs Borussia Dortmund

Koploper Bayer Leverkusen in topper niet langs Borussia Dortmund

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayer Leverkusen heeft voor de tweede keer dit seizoen puntenverlies geleden in de Bundesliga. De topper tegen Borussia Dortmund eindigde in een 1-1-gelijkspel.

Leverkusen staat na dertien competitiewedstrijden op 35 punten en heeft nu evenveel verliespunten als achtervolger Bayern München, dat een duel minder heeft gespeeld. Op 15 september werd het in München 2-2 tussen beide ploegen.

Dortmund nam in Leverkusen na 5 minuten al de leiding. Spits Niclas Füllkrug bediende vleugelverdediger Julian Ryerson, die Leverkusen-doelman Lukas Hradecky passeerde. Het was voor Leverkusen de eerste achterstand dit seizoen in eigen huis.

Gelijkmaker

De ploeg van trainer Xabi Alonso werd daarna sterker, met Oranje-international Jeremie Frimpong als een van de opvallendste spelers. Hij stelde op slag van rust Florian Wirtz in staat om te scoren, maar de gelijkmaker werd afgekeurd wegens buitenspel van Victor Boniface.

In de tweede helft bleef Leverkusen zoeken naar de 1-1. Die viel ruim tien minuten voor tijd. De net ingevallen Patrik Schick behield in het strafschopgebied het overzicht en liet Boniface scoren.

Bij Borussia Dortmund, dat vijfde staat in de Bundesliga, bleef Oranje-international Donyell Malen het gehele duel op de bank.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

3 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

3 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

6 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

6 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

8 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

9 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

9 uur geleden