
Koploper Barcelona hervat seizoen op 13 juni tegen Real Mallorca
MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona hervat de jacht op de Spaanse landstitel op zaterdag 13 juni met een uitwedstrijd tegen Real Mallorca. Real Madrid speelt een dag later in een leeg eigen stadion tegen Eibar.
Dat hebben de organisatoren van La Liga zondagavond laten weten. Eerder werd al bekend dat Sevilla en Real Betis op 11 juni voor het eerst in actie komen na de coronapauze. Barcelona ontvangt Leganés op 16 juni. Real Madrid speelt twee dagen later tegen Valencia.
Er staan nog elf speelrondes op het programma in La Liga. FC Barcelona, de club van Frenkie de Jong, heeft aan kop van de ranglijst twee punten voorsprong op Real Madrid. De bedoeling is dat het seizoen op 19 juli wordt afgerond.
Alle duels worden zonder publiek gespeeld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.
15 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.
18 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - Doelman Fábio van Fluminense heeft volgens zijn club en Braziliaanse media het record van het grootste aantal officiële wedstrijden verbroken. De 44-jarige keeper kwam in het duel met América de Cali in de Copa Sudamericana voor de 1391e keer in actie.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - De Professional Footballers' Association heeft aanvaller Mohamed Salah van Liverpool voor de derde keer uitgeroepen tot speler van het jaar in Engeland. Nooit eerder kroonde de spelersvakbond een voetballer drie keer. De 33-jarige Egyptenaar kreeg de prijs eerder in 2018 en 2022. Salah werd met het door Arne Slot getrainde Liverpool kampioen in de Premier League. Hij was goed voor 29 doelpunten en 18 assists.
1 dag geleden