Koploper Atlético Madrid wint weer eens op eigen veld
MADRID (ANP) - Koploper Atlético Madrid is weer een stapje dichter bij de landstitel gekomen. De ploeg van coach Diego Simeone versloeg middenmoter Athletic Bilbao met 2-1. Daardoor hebben de Madrilenen nu een voorsprong van 6 punten op nummer 2 Barcelona. Er zijn nog twaalf speelronden te gaan in La Liga. Nummer 3 Real Madrid heeft 8 punten minder dan de stadgenoot.
Het zag er aanvankelijk in het lege Wanda Metropolitano niet rooskleurig uit voor de thuisclub. Met een fortuinlijk schot opende Iker Muniain in de 21e minuut de score voor Athletic Bilbao. Op slag van rust zorgde Marcos Llorente met een kopbal voor de gelijkmaker. Luis Suárez benutte kort na de rust een strafschop voor Atlético. Het was zijn achttiende competitietreffer.
Voor Atlético was het de eerste zege in een serie van vijf thuiswedstrijden. Voor bekerfinalist Athletic Bilbao daarentegen was het de eerste nederlaag in een reeks van negen duels.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
6 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
9 uur geleden