Koploper Atlético Madrid verrassend onderuit bij Leganés
LEGANÉS (ANP) - Atlético Madrid heeft na acht overwinningen op rij weer eens verloren in La Liga. Dat gebeurde verrassend in een uitwedstrijd bij Leganés, de bescheiden nummer 16. Antoine Griezmann verzuimde kort voor tijd het puntenverlies te beperken. De Fransman miste een strafschop. Het was pas de tweede competitienederlaag van dit seizoen voor de ploeg van trainer Diego Simeone.
De enige treffer in de voorstad van Madrid viel kort na rust. Verdediger Matija Nastasic scoorde met het hoofd uit een hoekschop van Daniel Raba.
Atlético had in alle competities samen zelfs vijftien keer achter elkaar gewonnen. "Het waren vijftien bijzondere wedstrijden. Ik ben er trots op dat we hiermee een clubrecord hebben behaald", zei Simeone bij streamingdienst DAZN. "Het doelpunt gaf Leganés de kracht om nog feller te verdedigen. We moeten deze nederlaag accepteren en toewerken naar dinsdag." Dan speelt Atlético in de Champions League een thuiswedstrijd tegen Bayer Leverkusen.
Atlético heeft in La Liga nu 44 punten uit twintig duels. Real Madrid heeft een punt minder en speelt zondag nog thuis tegen Las Palmas.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
33 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
11 uur geleden