Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Atlético Madrid verliest bij Sevilla

Koploper Atlético Madrid verliest bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om de Spaanse titel een kostbare nederlaag geïncasseerd. De koploper ging bij nummer 4 Sevilla met 1-0 onderuit. Daardoor kan FC Barcelona op 1 punt komen van de lijstaanvoerder. De ploeg van trainer Ronald Koeman moet daarvoor maandagavond winnen in de thuiswedstrijd tegen het laaggeklasseerde Real Valladolid. Real Madrid, dat met 2-0 won van SD Eibar, heeft 3 punten minder dan de leidende stadgenoot.

Dankzij keeper Jan Oblak kwam Atlético de beginfase ongeschonden door. De Sloveen stopte een strafschop van Lucas Ocampos, die raak had geschoten in zijn negen voorgaande penalty's in La Liga voor Sevilla. Oblak keerde in de voorgaande competitiewedstrijd op eigen veld tegen Alavés (1-0) in de slotfase ook al een strafschop.

Atlético slaagde er tegen Sevilla, met aanvaller Luuk de Jong als basisspeler, niet in om veel kansen te creëren. Ook clubtopscorer Luis Suárez kon de ban niet breken voor de Madrileense ploeg. Het was Marcos Acuña die in de 70e minuut het verschil maakte. De Argentijn kopte raak uit een voorzet van Jesús Navas. De VAR bekeek het doelpunt aandachtig vanwege een vermeende handsbal, maar greep niet in.

De Jong werd bij de thuisploeg na ruim een uur gewisseld. Karim Rekik bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat mist belangrijke wedstrijd Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.

30 minuten geleden
Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

3 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

3 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

3 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

5 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

6 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

9 uur geleden