Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Atlético Madrid verliest bij Sevilla

Koploper Atlético Madrid verliest bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om de Spaanse titel een kostbare nederlaag geïncasseerd. De koploper ging bij nummer 4 Sevilla met 1-0 onderuit. Daardoor kan FC Barcelona op 1 punt komen van de lijstaanvoerder. De ploeg van trainer Ronald Koeman moet daarvoor maandagavond winnen in de thuiswedstrijd tegen het laaggeklasseerde Real Valladolid. Real Madrid, dat met 2-0 won van SD Eibar, heeft 3 punten minder dan de leidende stadgenoot.

Dankzij keeper Jan Oblak kwam Atlético de beginfase ongeschonden door. De Sloveen stopte een strafschop van Lucas Ocampos, die raak had geschoten in zijn negen voorgaande penalty's in La Liga voor Sevilla. Oblak keerde in de voorgaande competitiewedstrijd op eigen veld tegen Alavés (1-0) in de slotfase ook al een strafschop.

Atlético slaagde er tegen Sevilla, met aanvaller Luuk de Jong als basisspeler, niet in om veel kansen te creëren. Ook clubtopscorer Luis Suárez kon de ban niet breken voor de Madrileense ploeg. Het was Marcos Acuña die in de 70e minuut het verschil maakte. De Argentijn kopte raak uit een voorzet van Jesús Navas. De VAR bekeek het doelpunt aandachtig vanwege een vermeende handsbal, maar greep niet in.

De Jong werd bij de thuisploeg na ruim een uur gewisseld. Karim Rekik bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

3 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

4 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

7 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

14 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

15 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

15 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

15 uur geleden