Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Atlético Madrid verliest bij Sevilla

Koploper Atlético Madrid verliest bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft in de strijd om de Spaanse titel een kostbare nederlaag geïncasseerd. De koploper ging bij nummer 4 Sevilla met 1-0 onderuit. Daardoor kan FC Barcelona op 1 punt komen van de lijstaanvoerder. De ploeg van trainer Ronald Koeman moet daarvoor maandagavond winnen in de thuiswedstrijd tegen het laaggeklasseerde Real Valladolid. Real Madrid, dat met 2-0 won van SD Eibar, heeft 3 punten minder dan de leidende stadgenoot.

Dankzij keeper Jan Oblak kwam Atlético de beginfase ongeschonden door. De Sloveen stopte een strafschop van Lucas Ocampos, die raak had geschoten in zijn negen voorgaande penalty's in La Liga voor Sevilla. Oblak keerde in de voorgaande competitiewedstrijd op eigen veld tegen Alavés (1-0) in de slotfase ook al een strafschop.

Atlético slaagde er tegen Sevilla, met aanvaller Luuk de Jong als basisspeler, niet in om veel kansen te creëren. Ook clubtopscorer Luis Suárez kon de ban niet breken voor de Madrileense ploeg. Het was Marcos Acuña die in de 70e minuut het verschil maakte. De Argentijn kopte raak uit een voorzet van Jesús Navas. De VAR bekeek het doelpunt aandachtig vanwege een vermeende handsbal, maar greep niet in.

De Jong werd bij de thuisploeg na ruim een uur gewisseld. Karim Rekik bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

PEC Zwolle - Ajax stilgelegd voor medisch noodgeval op tribune

ZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.

35 minuten geleden
Read vindt dat Feyenoord meer had moeten scoren tegen Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.

1 uur geleden
Feyenoord begint met overwinning op Sparta aan seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.

1 uur geleden
Doelman Ter Stegen debuteert voor Ajax in uitduel met PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Marc ter Stegen debuteert voor Ajax in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Trainer Míchel Sánchez vertelde donderdag dat de van FC Barcelona gehuurde doelman nog een aantal trainingen nodig had voor een basisplaats. De Spanjaard heeft echter toch besloten om de Duitser op te stellen.

2 uur geleden
Inter Miami verliest zonder afwezige Messi van Monterrey

MIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.

6 uur geleden
FIFA veroordeelt pogingen Infantino te 'ondermijnen'

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.

14 uur geleden
Bosz zag 'slecht' PSV in openingsduel tegen Fortuna Sittard (2-2)

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.

16 uur geleden