Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Arsenal ontkomt bij Villa net aan nieuw puntenverlies

Koploper Arsenal ontkomt bij Villa net aan nieuw puntenverlies

BIRMINGHAM (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de blessuretijd van het duel bij Aston Villa ternauwernood het vierde puntenverlies op rij voorkomen. Een hard schot van middenvelder Jorginho belandde via de lat en doelman Emiliano Martínez in het doel. Even later zorgde Gabriel Martinelli ook nog voor de 4-2. Daardoor is de voorsprong op Manchester City weer 3 punten.

Aston Villa kwam al in de 6e minuut op voorsprong. Ollie Watkins werd de diepte in gestuurd en kreeg te veel ruimte van de verdediging, waardoor de spits de bal in de verre hoek kon schuiven. Bukayo Saka maakte 10 minuten later gelijk, maar na ruim een halfuur stond de thuisploeg alweer op voorsprong. Philippe Coutinho kon na een lage voorzet van dichtbij helemaal vrij raak schieten.

Met een laag schot in de korte hoek maakte Oleksandr Zintsjenko na een uur gelijk voor Arsenal. De ploeg van trainer Mikel Arteta miste in de slotfase aanvankelijk enkele kansen, voordat het schot van Jorginho ietwat gelukkig achter Martínez belandde.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

10 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

10 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

10 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

13 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

13 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

13 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

14 uur geleden