Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Arsenal ontkomt bij Villa net aan nieuw puntenverlies

Koploper Arsenal ontkomt bij Villa net aan nieuw puntenverlies

BIRMINGHAM (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de blessuretijd van het duel bij Aston Villa ternauwernood het vierde puntenverlies op rij voorkomen. Een hard schot van middenvelder Jorginho belandde via de lat en doelman Emiliano Martínez in het doel. Even later zorgde Gabriel Martinelli ook nog voor de 4-2. Daardoor is de voorsprong op Manchester City weer 3 punten.

Aston Villa kwam al in de 6e minuut op voorsprong. Ollie Watkins werd de diepte in gestuurd en kreeg te veel ruimte van de verdediging, waardoor de spits de bal in de verre hoek kon schuiven. Bukayo Saka maakte 10 minuten later gelijk, maar na ruim een halfuur stond de thuisploeg alweer op voorsprong. Philippe Coutinho kon na een lage voorzet van dichtbij helemaal vrij raak schieten.

Met een laag schot in de korte hoek maakte Oleksandr Zintsjenko na een uur gelijk voor Arsenal. De ploeg van trainer Mikel Arteta miste in de slotfase aanvankelijk enkele kansen, voordat het schot van Jorginho ietwat gelukkig achter Martínez belandde.

Meer uit Voetbal

FC Groningen 'verbolgen' over weren van uitsupporters tegen Ajax

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.

1 uur geleden
Geen uitsupporters bij play-offs FC Volendam en Ajax in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.

1 uur geleden
Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

14 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

15 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

16 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

16 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

17 uur geleden