Koploper Anderlecht in slotfase onderuit bij Genk
GENK (ANP) - De titelstrijd in België lijkt opnieuw een spannend slot te krijgen. Koploper Anderlecht ging in de slotfase met 2-1 onderuit bij Racing Genk, waardoor de verschillen bovenin de stand van de play-offs om de landstitel kleiner worden.
Genk kwam na een klein kwartier spelen op voorsprong via Toluwalase Emmanuel Arokodare. Het elftal van trainer Wouter Vrancken liet voor rust na om verder uit te lopen. De Deen Anders Dreyer leek een kwartier voor tijd, met de 1-1, een nederlaag voor Anderlecht te voorkomen. Genk kreeg in blessuretijd echter een strafschop na een lichte handsbal. Andi Zeqiri faalde niet: 2-1.
Anderlecht blijft met 38 punten op de eerste plaats staan. Genk is derde met 34 punten. Union (35 punten) en Club Brugge (33 punten) spelen zondag tegen elkaar.
Vorig seizoen ging de titel op de laatste speeldag naar Antwerp.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
12 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
19 uur geleden