Kopenhagen naar groepsfase Champions League
TRABZON (ANP) - FC Kopenhagen heeft dankzij een 0-0-gelijkspel bij het Turkse Trabzonspor de groepsfase van de Champions League bereikt. De Denen, met de Nederlander Kevin Diks in de basis, hadden thuis met 2-1 gewonnen van het Turkse team.
Het duel stond onder leiding van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie.
Bij Dinamo Zagreb tegen Bodø/Glimt is een verlenging nodig. De Noren wonnen het eerste duel met 1-0, in Zagreb stond het na 90 minuten 2-1.
Dinsdag hadden het Portugese Benfica, het Israëlische Maccabi Haifa en de Tsjechen van Viktoria Pilsen zich al via de play-offs toegang verschaft tot de Champions League. Daar kwam woensdag ook Rangers FC bij, ten koste van PSV.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
16 uur geleden