Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kopecky voor tweede jaar op rij winnares Ronde van Vlaanderen

Kopecky voor tweede jaar op rij winnares Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - De Belgische wielrenster Lotte Kopecky heeft voor het tweede jaar op rij de Ronde van Vlaanderen gewonnen. De vrouwen reden in de twintigste editie ruim 156 kilometer met de beklimming van de Oude Kwaremont als voorlaatste hindernis. Daar liet de renster van SD Worx haar medevluchtster Silvia Persico achter, waarna een solo van 18 kilometer volgde. Achter Kopecky won haar Nederlandse ploeggenote Demi Vollering de sprint om de tweede plaats.

Kopecky (27) reed dit jaar vijf koersen waarvan ze er drie won. Eerder had ze al in de Omloop Het Nieuwsblad en Nokere Koerse gezegevierd. Tussendoor werd Kopecky in de privésfeer getroffen door enorme tegenslag met de dood van haar broer.

Annemiek van Vleuten speelde door een val geen rol van betekenis. De wereldkampioene, tweevoudig winnares en vorig jaar nog tweede, was op grote achterstand geraakt.

Meer uit Sport

Verstappen dreigt race-engineer na 2027 te verliezen aan McLaren

MILTON KEYNES/WOKING (ANP/RTR) - Max Verstappen dreigt na 2027 zijn race-engineer Gianpiero Lambiase bij Red Bull kwijt te raken. De 45-jarige Italiaan maakt na volgend seizoen de overstap naar McLaren, zoals Dagblad De Limburger en De Telegraaf eerder berichtten. Ook de BBC en persbureau Reuters bevestigen de overgang op basis van bronnen.

20 minuten geleden
Vos keert na overlijden vader terug in Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Marianne Vos gaat zondag van start in Parijs-Roubaix. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op de eigen site. De 38-jarige renster miste afgelopen zondag de Ronde van Vlaanderen vanwege het overlijden van haar vader. Ook liet ze eerder Milaan-Sanremo schieten toen haar vader ernstig ziek was.

1 uur geleden
Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

18 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

19 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

21 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

23 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

1 dag geleden