Kopecky start zonder Vollering maar met Wiebes in Parijs-Roubaix
PARIJS (ANP) - Wielrenster Lotte Kopecky, de Belgische kopvrouw van Team SD Worx, wil zaterdag na de Ronde van Vlaanderen ook Parijs-Roubaix winnen. Kopecky verschijnt zonder Demi Vollering aan de start. Haar Nederlandse ploeggenote finishte als tweede in de Ronde van Vlaanderen. Ook de Zwitserse Marlen Reusser gaat niet van start.
Europees kampioene Lorena Wiebes en Femke Markus uit Nederland maken wel deel uit van de ploeg van Team SD Worx voor Parijs-Roubaix. Ook de Italiaanse rensters Elena Cecchini en Barbara Guarischi en Christine Majerus uit Luxemburg rijden in dienst van Kopecky. De Belgische finishte vorig jaar als tweede in de klassieker op kasseien, achter Elisa Longo Borghini uit Italië.
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
6 minuten geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
32 minuten geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
33 minuten geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
2 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
6 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben een ruime zege op Pakistan (7-3) geboekt in de Pro League. Thierry Brinkman en Guus Jansen scoorden tweemaal in het Argentijnse Santiago del Estero. Thijs van Dam, Timo Broers en Jorrit Croon troffen eveneens doel voor de ploeg van bondscoach Jeroen Delmée.
6 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben ook hun tweede duel in de Pro League gewonnen. De ploeg van bondscoach Raoul Ehren versloeg voor de tweede keer Duitsland (5-1) in Santiago del Estero.
6 uur geleden