Kopecky start zonder Vollering maar met Wiebes in Parijs-Roubaix
PARIJS (ANP) - Wielrenster Lotte Kopecky, de Belgische kopvrouw van Team SD Worx, wil zaterdag na de Ronde van Vlaanderen ook Parijs-Roubaix winnen. Kopecky verschijnt zonder Demi Vollering aan de start. Haar Nederlandse ploeggenote finishte als tweede in de Ronde van Vlaanderen. Ook de Zwitserse Marlen Reusser gaat niet van start.
Europees kampioene Lorena Wiebes en Femke Markus uit Nederland maken wel deel uit van de ploeg van Team SD Worx voor Parijs-Roubaix. Ook de Italiaanse rensters Elena Cecchini en Barbara Guarischi en Christine Majerus uit Luxemburg rijden in dienst van Kopecky. De Belgische finishte vorig jaar als tweede in de klassieker op kasseien, achter Elisa Longo Borghini uit Italië.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.
1 uur geledenSIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.
3 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Veldrijdster Fem van Empel vertrekt per 1 januari bij Visma - Lease a Bike en stopt voor onbepaalde tijd met haar professionele wielercarrière. Dat meldt de wielerploeg in een persbericht.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
19 uur geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
21 uur geleden