Koopmeiners scoort voor Atalanta bij 3-0-zege op Napoli
NAPELS (ANP) - Titelverdediger Napoli glijdt steeds verder af in de Serie A. De ploeg verloor thuis met 3-0 van Atalanta. In de stand staat de regerend kampioen van Italië zevende, Atalanta heeft de zesde plaats, die goed is voor Europees voetbal, stevig in handen.
Teun Koopmeiners nam de derde treffer van Atalanta voor zijn rekening. De middenvelder kwam na een uur binnen de lijnen. Hij was weer voldoende hersteld van de blessure die hij bij het Nederlands elftal in de oefeninterland tegen Schotland had opgelopen. Koopmeiners miste daardoor het oefenduel met Duitsland.
Hans Hateboer en Marten de Roon stonden in de basis bij Atalanta, dat in Napels voor rust al leidde met 2-0 dankzij goals van Aleksej Mirantsjoek en Gianluca Scamacca. Koopmeiners liet zich zodra hij in het veld stond gelden. Hij zette zelf de aanval op, eiste de bal terug van Matteo Ruggeri en schoot onberispelijk langs keeper Alex Meret van Napoli. Het was al zijn elfde competitietreffer.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
36 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
15 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geleden