Koopmeiners scoort voor Atalanta bij 3-0-zege op Napoli
NAPELS (ANP) - Titelverdediger Napoli glijdt steeds verder af in de Serie A. De ploeg verloor thuis met 3-0 van Atalanta. In de stand staat de regerend kampioen van Italië zevende, Atalanta heeft de zesde plaats, die goed is voor Europees voetbal, stevig in handen.
Teun Koopmeiners nam de derde treffer van Atalanta voor zijn rekening. De middenvelder kwam na een uur binnen de lijnen. Hij was weer voldoende hersteld van de blessure die hij bij het Nederlands elftal in de oefeninterland tegen Schotland had opgelopen. Koopmeiners miste daardoor het oefenduel met Duitsland.
Hans Hateboer en Marten de Roon stonden in de basis bij Atalanta, dat in Napels voor rust al leidde met 2-0 dankzij goals van Aleksej Mirantsjoek en Gianluca Scamacca. Koopmeiners liet zich zodra hij in het veld stond gelden. Hij zette zelf de aanval op, eiste de bal terug van Matteo Ruggeri en schoot onberispelijk langs keeper Alex Meret van Napoli. Het was al zijn elfde competitietreffer.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
37 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden