Koopmeiners met drie treffers voor Atalanta naar Oranje
BERGAMO (ANP) - Teun Koopmeiners komt in goede vorm naar het Nederlands elftal toe. De middenvelder sloot het seizoen succesvol af met Atalanta. Hij had met drie doelpunten en een assist op een treffer van Rasmus Højlund een groot aandeel in een thuiszege op Monza (5-2).
Atalanta is als vijfde geëindigd in de Serie A. Het Nederlands elftal maakt zich op voor de finaleronde van de Nations League. Kroatië is volgende week woensdag in De Kuip de tegenstander in de halve eindstrijd. Vier dagen later wacht mogelijk een finale tegen Spanje of Italië in Rotterdam.
Atalanta plaatste zich met een vijfde plaats voor de nieuwe editie van de Europa League, net als AS Roma dat als zesde eindigde. De ploeg van trainer José Mourinho won op de laatste speeldag van het seizoen van Spezia (2-1). Georginio Wijnaldum mocht invallen voor de Romeinen.
AS Roma verloor afgelopen woensdag van Sevilla in de finale van de Europa League. De club uit Spanje nam de strafschoppen beter na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1)
Spezia is in punten gelijk geëindigd met Verona. Beide ploegen strijden de komende week in de play-offs tegen degradatie uit de Serie A. Sampdoria en Cremonese zijn al gedegradeerd.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
13 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden