Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koopmeiners: geen excuses, we hadden moeten winnen

Koopmeiners: geen excuses, we hadden moeten winnen

RIJEKA (ANP) - De uitschakeling in de Europa League viel AZ-aanvoerder Teun Koopmeiners zwaar. "Dit komt heel hard aan", bekende de middenvelder na de pijnlijke nederlaag (2-1) bij het al lang en breed uitgeschakelde HNK Rijeka in Kroatië.

"We hadden de wedstrijd voor rust onder controle", oordeelde Koopmeiners. "We beloonden onszelf helaas niet met een goal, wel waren we over het spel redelijk tevreden. We hoopten dat in de tweede helft door te zetten en kwamen na de 1-0 nog wel op gelijke hoogte, maar daar is eigenlijk alles mee gezegd."

Koopmeiners: "Onze reactie op de tegengoal was goed en kwam snel. Het is alleen heel zonde dat we niet konden doordrukken naar 1-2. Tot de rode kaart van Jesper Karlsson maakten we daar zeker aanspraak op, daarna werd het een ander verhaal. Maar er zijn geen excuses, wij hadden hier gewoon moeten winnen."

Meer uit Voetbal

Napoli voor vierde landskampioen na zege op Cagliari

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de vierde keer de Italiaanse landstitel veroverd. De club uit Napels won op de laatste speeldag van de Serie A het thuisduel met Cagliari (2-0) en behield een voorsprong van 1 punt op Internazionale. De onttroonde kampioen won de uitwedstrijd tegen Como (0-2) door doelpunten van Stefan de Vrij en Joaquín Correa.

5 uur geleden
Telstar klopt Den Bosch na verlenging en bereikt finale play-offs

VELSEN (ANP) - Telstar staat in de finale van de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia won voor eigen publiek na verlenging van FC Den Bosch: 2-1. Danny Bakker maakte in de 109e minuut het winnende doelpunt. Het eerste duel in Brabant was in 0-0 geëindigd.

5 uur geleden
Vitesse-directeur: inhoud brief KNVB gaat vooral over verleden

ARNHEM (ANP) - Timo Braasch, algemeen directeur van Vitesse, heeft er vertrouwen in dat de club blijft bestaan. Dat zegt de Duitser in een door Vitesse vrijgegeven interview, als reactie op het voorgenomen besluit van de KNVB om de licentie in te trekken.

8 uur geleden
Verdediger Gouweleeuw krijgt nieuwe trainer bij FC Augsburg

AUGSBURG (ANP/DPA) - Verdediger Jeffrey Gouweleeuw krijgt bij FC Augsburg een nieuwe trainer. De leiding van de Duitse voetbalclub maakte vrijdag bekend de samenwerking met Jess Thorup te beëindigen. Augsburg gaat ook niet verder met sportief directeur Marinko Jurendic.

10 uur geleden
Scheidsrechters Boel en Kuipers promoveren naar betaald voetbal

ZEIST (ANP) - De groep scheidsrechters die wedstrijden in het Nederlandse betaalde voetbal leiden, wordt komend seizoen uitgebreid met twee nieuwelingen. Scheidsrechters Niels Boel (27) en Joshua Kuipers (29) promoveren op basis van hun goede prestaties, meldt de KNVB.

10 uur geleden
Succestrainer Valverde blijft nog een seizoen in Bilbao

BILBAO (ANP) - Trainer Ernesto Valverde heeft zijn contract bij Athletic Club met een jaar verlengd. De 61-jarige Spanjaard wil zijn ploeg komend seizoen ook in de Champions League coachen.

11 uur geleden
PEC Zwolle neemt verdediger Graves definitief over van Palermo

ZWOLLE (ANP) - Simon Graves blijft voor PEC Zwolle voetballen. De 26-jarige centrale verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract van drie jaar bij de club uit Overijssel.

11 uur geleden