Koopmeiners: geen excuses, we hadden moeten winnen
RIJEKA (ANP) - De uitschakeling in de Europa League viel AZ-aanvoerder Teun Koopmeiners zwaar. "Dit komt heel hard aan", bekende de middenvelder na de pijnlijke nederlaag (2-1) bij het al lang en breed uitgeschakelde HNK Rijeka in Kroatië.
"We hadden de wedstrijd voor rust onder controle", oordeelde Koopmeiners. "We beloonden onszelf helaas niet met een goal, wel waren we over het spel redelijk tevreden. We hoopten dat in de tweede helft door te zetten en kwamen na de 1-0 nog wel op gelijke hoogte, maar daar is eigenlijk alles mee gezegd."
Koopmeiners: "Onze reactie op de tegengoal was goed en kwam snel. Het is alleen heel zonde dat we niet konden doordrukken naar 1-2. Tot de rode kaart van Jesper Karlsson maakten we daar zeker aanspraak op, daarna werd het een ander verhaal. Maar er zijn geen excuses, wij hadden hier gewoon moeten winnen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
23 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden