Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koopmeiners draagt met treffer bij aan zege Atalanta op AS Roma

Koopmeiners draagt met treffer bij aan zege Atalanta op AS Roma

BERGAMO (ANP) - AS Roma heeft de uitwedstrijd tegen Atalanta verloren (3-1). Teun Koopmeiners droeg met een treffer bij aan de zege van de thuisploeg. Mario Pasalic en Rafael Tolói scoorden ook voor Atalanta. Lorenzo Pellegrini trof bij een achterstand van 2-0 doel voor AS Roma.

AS Roma zakte naar de vijfde van de Serie A. De club staat in punten gelijk met AC Milan, dat nu een beter doelsaldo heeft. Internazionale, de nummer 6 van de ranglijst, volgt op 2 punten. De beste vier ploegen van de Serie A mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen.

Koopmeiners en Marten de Roon verschenen aan de aftrap voor Atalanta. Beide internationals van het Nederlands elftal kregen een gele kaart. Bij AS Roma ontbraken de geblesseerde Georginio Wijnaldum en Rick Karsdorp.

AS Roma schakelde Feyenoord vorige week uit in de kwartfinales van de Europa League. De club uit de hoofdstad won de thuiswedstrijd tegen de koploper van de Eredivisie na verlenging (4-1), na een nederlaag van 1-0 in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

1 uur geleden
Oufkir helpt Sparta in blessuretijd langs tien man Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft de derby tegen Excelsior met klein verschil gewonnen: 0-1. Het elftal van trainer Maurice Steijn maakte het verschil diep in blessuretijd, toen invaller Ayoub Oufkir de bal bij de tweede paal in het doel kon tikken. Excelsior speelde op dat moment met een man minder, nadat linksback Arthur Zagré in de 78e minuut zijn tweede gele kaart had gekregen.

2 uur geleden
Van Persie vindt rode kaart voor Hadj Moussa onterecht

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.

17 uur geleden
Feyenoord blijft met kleine thuiszege op sc Heerenveen koploper

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.

17 uur geleden
FC Twente speelt na vertrek Oosting gelijk tegen NAC

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.

17 uur geleden
Bosz geniet van spektakel, maar ziet weinig goed voetbal

NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.

19 uur geleden
Go Ahead Eagles behaalt tegen Volendam eerste competitiezege

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.

19 uur geleden