Koopmeiners boekt in CL met Juventus zege op Manchester City
TURIJN (ANP) - Oranje-international Teun Koopmeiners heeft met Juventus in de Champions League gewonnen van Manchester City: 2-0. Dusan Vlahovic kopte in Turijn in de beginfase van de tweede helft van dichtbij raak. Het tweede doelpunt kwam een kwartier voor tijd op naam van de Amerikaanse invaller Weston McKennie.
Koopmeiners deed de hele wedstrijd mee bij Juventus, dat na zes speelronden 11 punten heeft. Manchester City blijft op 8 punten staan en is nog niet zeker van een plek in de volgende ronde van het toernooi.
FC Barcelona won in Duitsland bij Borussia Dortmund: 2-3. Frenkie de Jong en Donyell Malen vielen in de tweede helft kort na elkaar in. Jurriƫn Timber, eveneens invaller, boekte met Arsenal een zege op AS Monaco (3-0). Bukayo Saka scoorde twee keer.
Tijjani Reijnders nam met AC Milan pas kort voor tijd afstand van Rode Ster Belgrado: 2-1.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
14 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
14 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
16 uur geleden