Koopmeiners boekt in CL met Juventus zege op Manchester City
TURIJN (ANP) - Oranje-international Teun Koopmeiners heeft met Juventus in de Champions League gewonnen van Manchester City: 2-0. Dusan Vlahovic kopte in Turijn in de beginfase van de tweede helft van dichtbij raak. Het tweede doelpunt kwam een kwartier voor tijd op naam van de Amerikaanse invaller Weston McKennie.
Koopmeiners deed de hele wedstrijd mee bij Juventus, dat na zes speelronden 11 punten heeft. Manchester City blijft op 8 punten staan en is nog niet zeker van een plek in de volgende ronde van het toernooi.
FC Barcelona won in Duitsland bij Borussia Dortmund: 2-3. Frenkie de Jong en Donyell Malen vielen in de tweede helft kort na elkaar in. Jurriën Timber, eveneens invaller, boekte met Arsenal een zege op AS Monaco (3-0). Bukayo Saka scoorde twee keer.
Tijjani Reijnders nam met AC Milan pas kort voor tijd afstand van Rode Ster Belgrado: 2-1.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
39 minuten geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
10 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
13 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
17 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
18 uur geleden