Koopmeiners: AZ onnodig verloren van Ajax
ALKMAAR (ANP) - Na drie overwinningen op rij verloor AZ weer eens van Ajax. De club werd in eigen stadion uitgeschakeld in achtste finales van de KNVB-beker (0-1).
"Doodzonde", reageerde aanvoerder Teun Koopmeiners van AZ direct na afloop. "Ik had ieder moment het idee dat de bal eens goed voor ons kon vallen. Maar dat gebeurde dus niet. Zij scoren uit een scrimmage", doelde hij op een treffer van Zakaria Labyad. "Wij moeten die bal dan gewoon weg rossen."
"Daarna lopen wij steeds achter de feiten aan, maar blijven we toch in de wedstrijd. Ajax kreeg misschien betere kansen, maar ik denk toch dat we onnodig zijn uitgeschakeld. Er was ook geen videoscheidsrechter. Ik had het idee dat Boadu niet buitenspel stond toen hij naar het doel kon dribbelen."
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
11 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
12 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden