Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koolwijk moet debuut voor Suriname uitstellen na coronabesmetting

Koolwijk moet debuut voor Suriname uitstellen na coronabesmetting

ALMERE (ANP) - Ryan Koolwijk kan de komende interlandperiode zijn debuut voor de nationale voetbalploeg van Suriname nog niet maken. De middenvelder van Almere City FC had een uitnodiging ontvangen van bondscoach Dean Gorré, maar is vanwege een positieve coronatest niet naar Suriname afgereisd, meldt zijn club. Suriname speelt in de WK-kwalificatie wedstrijden tegen de Kaaimaneilanden en Aruba.

Koolwijk miste vanwege de besmetting al twee competitieduels van Almere. De club meldt dat "zijn waarden" nog steeds niet goed zijn, maar dat de aanvoerder zich verder goed voelt.

Sinds eind vorig jaar is het voor Nederlandse spelers met Surinaamse roots mogelijk voor Suriname uit te komen zonder dat ze hun Nederlandse paspoort hoeven in te leveren. Onder anderen Warner Hahn, Damil Dankerlui, Ryan Donk en Ramon Leeuwin kregen net als Koolwijk een uitnodiging.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

6 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

7 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

9 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

10 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

12 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

12 uur geleden