Koolhof niet naar laatste vier dubbeltoernooi Roland Garros
PARIJS (ANP) - Het is Wesley Koolhof niet gelukt de halve finales te bereiken van het dubbelspeltoernooi op Roland Garros. De beste dubbelspeler van Nederland verloor samen met de Brit Neal Skupski in drie sets van Marcel Granollers uit Spanje en de Argentijn Horacio Zeballos. Het werd 3-6 6-3 6-4 voor de nummers 4 van de plaatsingslijst.
Koolhof (33) en Mektic (32) waren als zesde geplaatst in Parijs. Ze hebben dit seizoen al vier titels gepakt. Begin dit jaar verloren ze op de Australian Open ook in de kwartfinales.
Koolhof heeft nog geen grandslamtitel gepakt. In 2020 stond hij wel in de finale van de US Open.
Maandag schaarden Matwé Middelkoop en Jean-Julien Rojer zich wel bij de laatste vier van het mannendubbelspel. Zij nemen het nu tegen elkaar op. Rojer vormt een koppel met Marcelo Arévalo uit El Salvador, Middelkoop speelt samen met Rohan Bopanna uit India.
Rojer (40) heeft twee grandslamtitels veroverd, Middelkoop (38) was nog nooit de beste op een major.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
8 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
13 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geleden