
Koolhof naar halve finales dubbelspel ABN-tennistoernooi
ROTTERDAM (ANP) - Wesley Koolhof heeft zich op het ABN AMRO World Tennis Tournament samen met zijn Britse partner Neal Skupski verzekerd van een plek in de halve finales van het dubbelspel. Koolhof en Skupski, als vierde geplaatst in Rotterdam, waren in de beslissende supertiebreak te sterk voor Rohan Bopanna uit India en de Canadees Denis Shapovalov: 6-4 3-6 10-7.
"Fijn dat het publiek er weer bij kan zijn, want vorig jaar was een beetje spookachtig. Hopelijk zien we jullie zaterdag én zondag weer terug", zei Koolhof na zijn zege op het centercourt.
Koolhof (32) en Skupski (32) nemen het zaterdag in de halve finales op tegen Lloyd Harris uit Zuid-Afrika en de Duitser Tim Pütz, die eerder in de week Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp versloegen.
In 2017 haalde Koolhof samen met Matwé Middelkoop de finale van het dubbelspel in Ahoy.
Meer uit Sport
WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp is er bij het toernooi van Winston-Salem niet in geslaagd zijn eerste ATP-titel te winnen. De 29-jarige Veenendaler verloor in de finale in twee sets van de Hongaar Marton Fucsovics: 3-6 6-7(3).
27 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Levi Rigters heeft Jamal Ben Saddik bij Glory 103 in drie rondes verslagen op knock-out. De 30-jarige Rigters won het gevecht in Ahoy in Rotterdam door een rake trap in de derde van vijf rondes. De 34-jarige Belg stond daarna niet meer op.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong speelt zondag zijn eerste partij op de US Open tegen de Amerikaan Brandon Nakashima. De 25-jarige debutant plaatste zich vrijdag via het kwalificatietoernooi voor het hoofdschema van het grandslamtoernooi in New York.
9 uur geledenNOVARA (ANP) - Jasper Philipsen heeft de eerste etappe gewonnen in de Vuelta. De Belg van Alpecin-Deceuninck was na 186,7 kilometer in het Italiaanse Novara de beste in de massasprint. Hij bleef de Brit Ethan Vernon en de Venezolaan Orluis Aular voor en is ook de eerste leider in het algemeen klassement.
9 uur geledenBILZEN (ANP) - Wielrenner Tim Merlier heeft de vierde etappe van de Renewi Tour gewonnen. De 32-jarige Belg van Soudal Quick-Step was na een heuvelrit over bijna 200 kilometer tussen Riemst en Bilzen de snelste in de sprint.
10 uur geledenBALATONFOKAJAR (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft voor de dertiende keer dit seizoen de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De 32-jarige Spanjaard reed in de korte race bij de Grote Prijs van Hongarije van start tot finish aan de leiding op zijn Ducati. Hij verstevigde zijn koppositie in het wereldkampioenschap.
11 uur geledenFISHERS (ANP) - Het ziet ernaar uit dat twee veteranen volgend jaar hun comeback maken in de Formule 1. Het Amerikaanse Cadillac lijft volgens doorgaans goed ingevoerde autosportmedia de Fin Valtteri Bottas en de Mexicaan Sergio Pérez in. Het team zal naar verwachting zeer binnenkort de aanstelling bevestigen. Cadillac maakt in 2026 als elfde team zijn entree in de koningsklasse van de autosport.
12 uur geleden