Koolhof met moeite naar derde ronde dubbelspel US Open
NEW YORK (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft met de nodige moeite de derde ronde bereikt van het mannendubbelspel op de US Open. De beste dubbelspeler van Nederland was samen met zijn Britse partner Neal Skupski met 6-3 6-7 (5) 6-4 te sterk voor de Amerikanen Nathaniel Lammons en Jackson Withrow.
In de derde set ging het gelijk op, maar bij 5-4 benutten Koolhof en Skupski hun tweede wedstrijdpunt omdat de Amerikanen een dubbele fout sloegen.
Koolhof en Skupski zijn als tweede geplaatst in New York. Ze nemen het in de derde ronde op tegen de Australiërs Matthew Ebden en Max Purcell, die deze zomer Wimbledon wisten te winnen.
Het duo Koolhof/Skupski heeft dit seizoen al zes titels veroverd en geldt als titelkandidaat. De 33-jarige Koolhof, al zeker van deelname aan de ATP Finals, is de nummer 4 van de wereld.
Meer uit Sport
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
4 minuten geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
23 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 dag geleden