Kool ziet dromen snel uitkomen in Tour de France Femmes
ROTTERDAM (ANP) - Charlotte Kool zag opnieuw een droom uitkomen in de tweede etappe van de Tour de France Femmes. Maandag schreef ze in Den Haag al de eerste etappe op haar naam, een dag later was ze in Rotterdam ook de beste in de tweede rit. "Dromen komen snel uit deze dagen", zei de sprintster van dsm-firmenich PostNL in het flashinterview na de etappe. "Eerst de zege gisteren en dan vandaag winnen in de gele trui. Dat is echt heel speciaal."
De 25-jarige wielrenster keek terug op een chaotische sprint. "We zaten een beetje ver, maar we wisten dat we rustig moesten blijven. Ik lanceerde mijn sprint en het was genoeg. Het was hectisch, maar daar houd ik van."
Kool gaf aan dat ze zich sterker dan ooit voelt, al was het begin van het seizoen moeizaam. "Ik had dit niet verwacht twee weken geleden. Maar het kan snel veranderen."
De sprintster verdedigt later dinsdag in de tijdrit in Rotterdam een voorsprong van veertien seconden op de Finse Anniina Ahtosalo en Lorena Wiebes.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Alexander Zverev is de ATP Finals begonnen met een zege. De als derde geplaatste Duitse tennisser versloeg de Amerikaan Ben Shelton in twee sets: 6-3 7-6 (6).
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft met de zege in de Grote Prijs van São Paulo een grote stap naar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 gezet. De Britse coureur van McLaren kwam door de zeges in de grand prix en de sprintrace op 390 punten. Dat zijn er 24 meer dan zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië en 49 meer dan titelverdediger Max Verstappen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Meerkampster Anouk Vetter zet een punt achter haar atletiekcarrière. "Het is mooi geweest. Ik merk dat ik heel erg voldaan en tevreden ben en dat het vuurtje gewoon is gedoofd", zei Vetter tegen de NOS.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen had niet gedacht dat hij op het podium zou eindigen in de Grote Prijs van São Paulo na een start vanuit de pitstraat. De wereldkampioen eindigde als derde achter winnaar Lando Norris uit Groot-Brittannië en Kimi Antonelli uit Italië. "Om op het podium te eindigen vanuit de pitstraat, dat had ik echt totaal niet verwacht", zei hij in het interview na afloop.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van São Paulo als derde geëindigd. De regerend wereldkampioen moest de zege op het Autódromo José Carlos Pace in Brazilië laten aan de Brit Lando Norris in de McLaren, maar beperkte de schade na een start vanuit de pitsstraat. Mercedes-coureur Kimi Antonelli werd tweede.
13 uur geledenMIDDELKERKE (ANP) - Pim Ronhaar heeft naast de medailles gegrepen op het EK veldrijden. De 24-jarige wielrenner uit Hellendoorn eindigde als vierde in het Belgische Middelkerke. De Belg Toon Aerts greep de zege door titelverdediger Thibau Nys in de sprint te verslaan. Joran Wyseure pakte het brons door Ronhaar in de sprint voor te blijven.
16 uur geleden