Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koningspaar geeft inkijkje in thuissituatie

Koningspaar geeft inkijkje in thuissituatie

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben een inkijkje gegeven in de manier waarop ze haast dagelijks videogesprekken voeren in de huidige coronatijd. Een fotograaf heeft de twee vastgelegd terwijl ze in hun eigen werkkamer op Paleis Huis ten Bosch bezig zijn.

De foto's bevatten enkele opvallende details. Beiden hebben hun tablet op een standaard gemonteerd zodat deze op ooghoogte staat en ze hem niet hoeven vast te houden. Verder valt ook op dat de koning thuis gewoon een simpele polo draagt en Máxima een bril opheeft.

Het koningspaar voerde sinds het begin van de coronacrisis talloze telefoongesprekken met (zorg)instellingen, organisaties en bedrijven. Met deze gesprekken laten zij zich volgens het hof informeren en spreken ze hun steun en waardering uit.

Meer uit Binnenland

Organisatie demo Malieveld verwacht ruim 37.000 mensen

DEN HAAG (ANP) - De organisatoren van een demonstratie zondag in Den Haag tegen het kabinetsbeleid rond Israël zeggen al ruim 37.000 aanmeldingen te hebben gekregen. Volgens een woordvoerster staat dat nog los van organisaties die zich later bij de manifestatie hebben aangesloten.

10 minuten geleden
Pro-Palestinademonstranten protesteren bij viering CIDI

AMSTERDAM (ANP) - Zo'n honderd pro-Palestinademonstranten protesteren zondagochtend bij het gebouw van het Koninklijk Instituut voor de Tropen (KIT) in Amsterdam, waar het Centrum Informatie en Documentatie Israël (CIDI) zijn 50-jarig bestaan viert. Een verslaggever van het ANP ziet mensen met Palestijnse vlaggen en bordjes met daarop teksten als 'Not in my name' en 'Tegen genocide'. Het gebouw is volgens een woordvoerder van het CIDI besmeurd met rode verf.

11 minuten geleden
Negen woningen in Den Haag ontruimd door brand

DEN HAAG (ANP) - In een portiekwoning aan de Pluvierstraat in Den Haag heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Negen huizen in de wijk Duindorp moesten worden ontruimd, drie zijn onbewoonbaar geraakt, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio. De bewoners van die huizen moeten de nacht elders doorbrengen. Niemand raakte gewond.

2 uur geleden
Luid applaus voor Claude in stadion Basel

BASEL (ANP) - De tienduizenden fans die de finale van het Eurovisie Songfestival volgen in het St. Jakob-Park, het voetbalstadion van FC Basel, hebben Claude na zijn optreden een groot applaus gegeven. Dat is te horen op beelden die de Basler Zeitung verspreidt.

10 uur geleden
150 à 200 mensen bijeen in Katwijk voor demonstratie

KATWIJK (ANP) - Bij een demonstratie in Katwijk waren zaterdag zo'n 150 à 200 mensen aanwezig, zag een verslaggever van het ANP. Mensen kondigden eerder een demonstratie aan "tegen een mogelijke pro-Palestinademonstratie" en de gemeente zei rekening te houden met een grote groep deelnemers. In Katwijk is zaterdagavond geen pro-Palestijns protest bezig.

12 uur geleden
Zes fietsers gewond door aanrijding in Cadzand, vrouw opgepakt

CADZAND (ANP) - In Cadzand in Zeeland zijn zes fietsers gewond geraakt door een aanrijding, meldt de politie. De bestuurster van een auto is aangehouden voor het rijden onder invloed.

14 uur geleden
Viswinkel Amsterdam weer zes maanden dicht na beschieting

AMSTERDAM (ANP) - Een viswinkel aan het Waterlandplein in Amsterdam-Noord die in de nacht van dinsdag op woensdag werd beschoten, is zaterdag gesloten voor zes maanden, meldt de gemeente. De winkel was net een week weer open na een eerdere gedwongen sluiting van zes maanden, ook vanwege beschietingen.

14 uur geleden