Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koningin Máxima houdt virtuele toespraak bij bank in Pakistan

Koningin Máxima houdt virtuele toespraak bij bank in Pakistan

DEN HAAG (ANP) - Koningin Máxima houdt maandagmiddag een online toespraak bij de lancering van Micropayments Gateway ‘Raast’ in Pakistan. Raast maakt dat kosten van kleine betalingen verminderd kunnen worden en het digitale betalingsverkeer wordt gestimuleerd. De koningin zal bij de lancering spreken in haar rol van pleitbezorger voor inclusieve financiering namens de Verenigde Naties.

In haar toespraak zal koningin Máxima ingaan op de mogelijkheden die Raast levert aan andere initiatieven in Pakistan om financiële diensten beter toegankelijk te maken voor de bevolking. Zo vergroot het systeem de mogelijkheid op een goede toegang tot en veilig gebruik van een bank- of spaarrekening, verzekeringen en digitale betaalmethoden. Dit is met name belangrijk voor mensen in achtergestelde posities zoals vrouwen, mensen met een laag inkomen en kleine boerenbedrijven en ondernemingen, zo zal de koningin maandagmiddag benadrukken.

Meer uit Binnenland

Code geel van kracht in meerdere provincies wegens mist

DE BILT (ANP) - In meerdere provincies is woensdag code geel van kracht wegens mist, meldt het KNMI. Aanvankelijk ging het om de provincies Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel. Daar komen nu Noord-Holland en Flevoland bij.

31 minuten geleden
Code geel om dichte mist uitgebreid met Overijssel

DE BILT (ANP) - Ook in Overijssel is code geel van kracht wegens mist, meldt het KNMI. De waarschuwing in de provincie geldt tot 11.00 uur.

1 uur geleden
Dit jaar al ruim 500 nepagenten aangehouden door politie

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft dit jaar tot en met de maand oktober al 502 verdachten aangehouden die zich voordeden als politieagent om zo waardevolle spullen afhandig te maken van slachtoffers. Dat zijn er fors meer dan in het hele jaar 2023, toen er 127 nepagenten werden aangehouden. Vorig jaar ging het in totaal om 357 arrestaties. De politie bevestigt woensdag berichtgeving hierover door NU.nl.

1 uur geleden
Vogelgriep vastgesteld op drie bedrijven in Limburg en Overijssel

DEN HAAG (ANP) - Op drie bedrijven in het Overijsselse Bornerbroek, en Tienray en Helden in Limburg, is vogelgriep gevonden. Dat laat de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit woensdagochtend weten.

1 uur geleden
Bijna 8 procent corporatiewoningen naar statushouders

DEN HAAG (ANP) - Bijna 8 procent van de huurwoningen van woningcorporaties die in 2023 vrijkwamen, ging dat jaar naar statushouders, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat is ongeveer een procentpunt meer dan het jaar daarvoor, toen zo'n 7 procent van de corporatiewoningen naar mensen met een verblijfsstatus ging. In de jaren daarvoor schommelde dit percentage tussen de 4 en 7.

3 uur geleden
Code geel om dichte mist in het noorden

DE BILT (ANP) - Het KNMI waarschuwt voor dichte mist in het noorden van het land. Het weerinstituut heeft code geel afgegeven voor de provincies Friesland, Groningen en Drenthe.

5 uur geleden
Schoof ziet in Suriname kans voor meer samenwerking in onderwijs

PARAMARIBO (ANP) - Suriname en Nederland willen nauwer gaan samenwerken op het gebied van onderwijs. Dat zei demissionair premier Dick Schoof dinsdag in Paramaribo, waar hij aanwezig was bij de viering van vijftig jaar onafhankelijkheid.

8 uur geleden