Kondogbia met speciale regeling naar Atlético Madrid
MADRID (ANP) - De transfermarkt is dicht, maar Atlético Madrid heeft zich toch kunnen versterken met Geoffrey Kondogbia. De Franse middenvelder komt voor naar verluidt zo'n 11 miljoen euro over van Valencia en ondertekende een contract tot de zomer van 2024 in de Spaanse hoofdstad. De 27-jarige Kondogbia was bezig aan zijn vierde seizoen bij Valencia.
Atlético kon buiten de transferperiode zaken doen dankzij een speciale regeling in Spanje. De Madrileense club raakte vorige maand vlak voor het sluiten van de transfermarkt Thomas Partey kwijt. Arsenal betaalde de gelimiteerde afkoopsom van 50 miljoen euro voor de Ghanese middenvelder. In de regels van La Liga staat dat een club die afscheid moet nemen van een speler waarvoor de contractueel vastgestelde transfersom wordt betaald, binnen een maand een vervanger mag halen, ook als de transfermarkt is gesloten. Die vervanger moet dan wel al in Spanje spelen of geen contract meer hebben.
Atlético kon daarom dinsdag Kondogbia presenteren als aanwinst. Hij speelde eerder voor Lens, Sevilla, AS Monaco en Internazionale.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
37 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
1 dag geleden