Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Komst Mark Rutte levert Vandaag Inside kijkcijferrecord op

Komst Mark Rutte levert Vandaag Inside kijkcijferrecord op

HILVERSUM (ANP) - De komst van premier Mark Rutte naar Vandaag Inside heeft de talkshow maandagavond een kijkcijferrecord opgeleverd. Volgens Stichting KijkOnderzoek (SKO) stemden een kleine 1,5 miljoen mensen op het programma af. Het oude record stond op 1,3 miljoen kijkers.

De uitzending met Rutte deed vooraf wat stof opwaaien. Zo zou de premier volgens het programma een aantal eisen hebben gesteld, zoals dat geen boze Groningers, boeren of toeslagenouders in de studio zouden zitten. Hij ontkende dat later. Rutte noemde zijn komst naar het programma zelfs "het hoogtepunt" in de campagne rond de verkiezingen voor Provinciale Staten.

Een hoogtepunt werd het met 1.496.000 kijkers wel voor het programma van Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen. Niet eerder keken er zoveel mensen naar het praatprogramma. Het vorige record van 1,3 miljoen mensen werd gevestigd door de uitzending in april 2022, waarin Derksen uiteindelijk geen excuses maakte voor de zogenoemde kaarsenrel.

Vandaag Inside werd het op twee na best bekeken programma van de maandag. Alleen Van Onschatbare Waarde en het NOS Journaal van 20.00 uur werden met respectievelijk 1.532.000 en 1.760.000 kijkers beter bekeken. EenVandaag scoorde met het lijsttrekkersdebat 1,1 miljoen kijkers, goed voor een vijfde plaats in de kijkcijferlijst.

Meer uit Binnenland

Recordaantal deelnemers voor Nacht van de Vluchteling

DEN HAAG (ANP) - Aan de Nacht van de Vluchteling van Stichting Vluchteling doet dit jaar een recordaantal van 8000 mensen mee, meldt de organisatie. In Utrecht, Rotterdam, Nijmegen, Amsterdam, Tilburg en Groningen vertrekken vanaf 17.00 uur de eerste lopers. Zij leggen een wandeltocht af van 10 of 20 kilometer.

2 uur geleden
Nederlandse ambassade in Teheran voorlopig dicht voor publiek

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse ambassade in de Iraanse hoofdstad Teheran blijft "tot nader order" gesloten voor het publiek, meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken. Dat heeft te maken met de veiligheidssituatie in het gebied.

2 uur geleden
Niet eerder ergens in Nederland zo warm op 14 juni als in 2025

HOUTEN (ANP) - Het is in de geschiedenis niet eerder ergens in het land zo warm geworden als deze zaterdag. Om 14.50 uur werd het in Twente 31,8 graden, waarmee het oude record met 0,1 graden werd verbroken, meldt Weeronline.

2 uur geleden
Organisatie protestmars Egypte: zo'n 35 Nederlanders aangehouden

CAÏRO (ANP) - Een groep van zo'n 35 Nederlanders die in Egypte wil deelnemen aan een protestmars voor Gaza is vrijdag en in de nacht naar zaterdag aangehouden. Dat zegt een woordvoerster van de Nederlandse delegatie van de Global March to Gaza. Zij laat weten dat ze met bussen zijn teruggebracht naar onder meer Caïro.

4 uur geleden
Websites en apps regionale media kampen met storing

DEN HAAG (ANP) - Websites en apps van enkele regionale media kampen zaterdagochtend met een storing. Dat melden onder meer RTV Utrecht, L1 Nieuws en RTV Noord. De oorzaak van de storing is nog onbekend.

7 uur geleden
50.000 kippen omgekomen door grote brand in Limburgse Heibloem

HEIBLOEM (ANP) - Door de grote brand die in de nacht van vrijdag op zaterdag uitbrak bij een kippenhouderij in het Limburgse Heibloem zijn 50.000 kippen omgekomen. Dat meldt de veiligheidsregio.

8 uur geleden
Verdachte 'bijzondere dienstverlening' met luxe auto's opgepakt

HELMOND (ANP) - Een 45-jarige man uit Helmond is vrijdag opgepakt omdat hij wordt verdacht van het aanbieden van een "nogal bijzondere dienstverlening", zo meldt de politie. Het vermoeden is dat hij luxe auto's op zijn naam had staan, om de identiteit van de werkelijke eigenaren buiten bereik van de autoriteiten te houden.

10 uur geleden