Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
Bayern München leed zaterdag tegen Augsburg de eerste nederlaag van dit seizoen in de Bundesliga (1-2). "Onze manier van druk zetten vraagt veel energie", zei Kompany. "We hebben veel duels in een korte periode gespeeld. Dat zag je tegen Augsburg. PSV speelt op een hoog niveau. Ze winnen met 6-2 van Napoli en 4-1 van Liverpool. Dat zijn unieke resultaten. Maar wij zijn hier gekomen om te winnen."
Bayern München is al zeker van een plek in de achtste finale. De kampioen van Duitsland heeft aan een gelijkspel voldoende om als tweede in de groepsfase te eindigen. Als dat lukt, speelt de koploper van de Bundesliga alle returns in de knockout-fase voor eigen publiek. PSV staat 22e en heeft waarschijnlijk een resultaat nodig om zich voor de tussenronde te plaatsen. De nummers 9 tot en met 24 plaatsen zich voor de tussenronde.
Jonathan Tah speelde bij Bayer Leverkusen onder PSV-trainer Peter Bosz. "Hij wil dat zijn ploeg wedstrijden domineert", zei de verdediger van Bayern München op een persconferentie. "Hij wil dat zijn ploeg in een hoge intensiteit speelt. Hij houdt van spelers met lef als ze de bal hebben. Daar houd ik wel van."
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
14 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
20 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
23 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 dag geleden