Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kompany kan verlies Anderlecht niet voorkomen

Kompany kan verlies Anderlecht niet voorkomen

OOSTENDE (ANP) - Anderlecht heeft zondag een pijnlijke 3-2-nederlaag geleden bij KV Oostende. Het betekende het eerste verlies onder Franky Vercauteren, die begin oktober Welshman Simon Davies op de bank verving. Speler-manager Vincent Kompany stond voor het eerst sinds eind augustus weer op het veld. Ook hij kon het gezichtsverlies voor clubeigenaar Marc Coucke, die eerder voorzitter was van KV Oostende, niet voorkomen.

Oostende kwam al na vijf minuten op voorsprong toen Joseph Akpala profiteerde van een fout van doelman Hendrik Van Crombrugge. Bij Anderlecht hadden ook de Nederlanders Derrick Luckassen en Michel Vlap een basisplaats. Michiel Jonckheere zette de thuisploeg na een halfuur op 2-0. In de 55e minuut miste Kemar Roofe namens Anderlecht een strafschop. Een doelpunt van Andrew Hjulsager (3-0) leek het duel al te beslissen, maar treffers van Nacer Chadli en Jeremy Doku zorgden nog voor spannende slotminuten.

Anderlecht zakte naar de elfde plaats, Oostende is veertiende.

Meer uit Voetbal

Messi mist met Inter Miami finale CONCACAF Champions Cup

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi is met Inter Miami uitgeschakeld in de halve finales van de CONCACAF Champions Cup. Verdediger Jordi Alba bracht tegen Vancouver Whitecaps met de 1-0 in de negende minuut nog wel spanning terug in het tweeluik, na de eerdere 2-0-nederlaag. In de tweede helft ging Vancouver Whitecaps er ook in het uitduel met de zege vandoor: 1-3.

1 uur geleden
Inter-trainer Inzaghi lyrisch over Yamal na 3-3 bij Barcelona

BARCELONA (ANP/RTR) - Internazionale-trainer Simone Inzaghi kon eigenlijk maar één reden noemen waarom zijn ploeg woensdag niet van FC Barcelona won in de eerste halve finale van de Champions League (3-3): Barça-talent Lamine Yamal. "Ik had hem nog nooit met eigen ogen gezien en nu maakte hij heel veel indruk. Zo'n talent wordt eens in de vijftig jaar geboren", zei de Italiaan.

1 uur geleden
Inter met uitblinker Dumfries houdt Barcelona op 3-3

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona en Internazionale hebben van hun eerste duel uit de halve finales van de Champions League een spektakelstuk gemaakt. Dat leverde geen winnaar op (3-3) en het vooruitzicht op een spannend vervolg volgende week dinsdag in Milaan.

12 uur geleden
Manchester United-coach Amorim heeft De Ligt mee naar Bilbao

BILBAO (ANP/AFP) - Manchester United-coach Rúben Amorim heeft Amad Diallo en Matthijs de Ligt na blessures weer tot zijn beschikking voor het eerste duel met het Spaanse Athletic in de halve finales van de Europa League. "Nee, niet voor de basis, maar ze kunnen deel uitmaken van de wedstrijdselectie", vertelde de Portugees op een persconferentie in Bilbao.

12 uur geleden
Ronaldo mist met Al-Nassr finale Aziatische Champions League

JEDDAH (ANP) - De Portugese aanvaller Cristiano Ronaldo is er met het Saudische Al-Nassr niet in geslaagd de finale te bereiken van de Aziatische Champions League Elite. Het Japanse Kawasaki Frontale was in het Saudische Jeddah verrassend met 3-2 te sterk in de halve finale.

13 uur geleden
De Jong en Dumfries aan de aftrap bij Barcelona - Internazionale

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Denzel Dumfries treffen elkaar woensdagavond in het eerste duel uit de halve finales van de Champions League- tussen FC Barcelona en Internazionale. De basisplaats van De Jong in het elftal van coach Hansi Flick is de laatste tijd vanzelfsprekend. Dumfries keerde zondag in het met 1-0 verloren duel met AS Roma terug na een afwezigheid van anderhalve maand.

14 uur geleden
FC Utrecht verbreekt met gemiddeld 21.807 fans toeschouwersrecord

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht verbreekt dit seizoen het toeschouwersrecord. Dit seizoen kwamen er gemiddeld 21.807 fans per wedstrijd naar Stadion Galgenwaard. Daarmee wordt het vorige record van 20.531 ruimschoots verbroken. Dat meldt de nummer 4 van de Eredivisie op de website.

16 uur geleden