Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kompany denkt dat sfeer in De Kuip Bayern zal motiveren

Kompany denkt dat sfeer in De Kuip Bayern zal motiveren

ROTTERDAM (ANP) - Bayern München-trainer Vincent Kompany kijkt uit naar de ontmoeting met Feyenoord in de Champions League van woensdag. "We hebben een zeer ervaren team. Dit is een bijzondere uitwedstrijd. Zoals altijd willen we winnen en een prestatie neerzetten. Ik denk dat de sfeer ons zal motiveren", zei de Belg tijdens een persconferentie in De Kuip.

Bayern München behaalde uit de eerste zes duels 12 punten en hoopt zich rechtstreeks voor de achtste finales te plaatsen. "Ik vind dit nieuwe format leuk", vervolgde Kompany. "Het heeft geen zin om naar de ranglijst te kijken. Als je zes wedstrijden wint, sta je bij de beste acht. Alles wat er verder gebeurt, is moeilijk te voorspellen, maar mijn doel is om ervoor te zorgen dat we zes wedstrijden winnen."

Bayern München sluit het hoofdtoernooi van de Champions League volgende week af met een thuiswedstrijd tegen Slovan Bratislava.

Jamal Musiala, van wie Bayern hoopt dat hij binnenkort een nieuw contract tekent, zei dat de spelers van Bayern Feyenoord niet onderschatten. "We hebben al gesprekken gehad over Feyenoord. Ze zijn goed in de counter en hebben talent en kwaliteit. Ze willen voetballen en ze zijn goed aan de bal. Een paar vrienden van mij die hier eerder hebben gespeeld, hebben gezegd dat het hier erg luidruchtig zal zijn. Maar we kijken ernaar uit."

Meer uit Voetbal

Real Madrid wil zich openstellen voor externe investeerders

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.

47 minuten geleden
Sc Heerenveen in Abe Lenstra Stadion te sterk voor AZ

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.

1 uur geleden
Advocaat (78) wil niet de oudste bondscoach op WK zijn

AMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."

4 uur geleden
Lang belooft meer goals bij Napoli: beste moet nog komen

NAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.

6 uur geleden
Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

16 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

16 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

17 uur geleden