Kompany blijft rustig na 3-0 in De Kuip en rekent op antwoord
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Vincent Kompany vindt niet dat er reden is tot paniek na de nederlaag van 3-0 tegen Feyenoord in de Champions League van woensdag. "We hebben die wedstrijd verloren, maar ik zal blijven doen wat ik altijd doe. Ik blijf kalm in zo'n situatie", vertelde de Belg vrijdag op een persconferentie.
Bayern München gaat zaterdag in de Bundesliga op bezoek bij SC Freiburg. "Het is belangrijk dat we praten over wat we beter moeten doen", vervolgde Kompany. "Hopelijk komt het antwoord op het veld. Freiburg is erg sterk, vooral in thuiswedstrijden. Ze spelen met een hoge intensiteit en stralen vechtlust uit."
Koploper Bayern heeft in de competitie na achttien speelronden een voorsprong van 4 punten op eerste achtervolger Bayer Leverkusen. In de Champions League staat de Duitse recordkampioen na de nederlaag in De Kuip op de vijftiende plaats. Slovan Bratislava is woensdag de laatste tegenstander in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
48 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
49 minuten geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
2 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
2 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
3 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
6 uur geleden