Kompany blijft rustig na 3-0 in De Kuip en rekent op antwoord
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Vincent Kompany vindt niet dat er reden is tot paniek na de nederlaag van 3-0 tegen Feyenoord in de Champions League van woensdag. "We hebben die wedstrijd verloren, maar ik zal blijven doen wat ik altijd doe. Ik blijf kalm in zo'n situatie", vertelde de Belg vrijdag op een persconferentie.
Bayern München gaat zaterdag in de Bundesliga op bezoek bij SC Freiburg. "Het is belangrijk dat we praten over wat we beter moeten doen", vervolgde Kompany. "Hopelijk komt het antwoord op het veld. Freiburg is erg sterk, vooral in thuiswedstrijden. Ze spelen met een hoge intensiteit en stralen vechtlust uit."
Koploper Bayern heeft in de competitie na achttien speelronden een voorsprong van 4 punten op eerste achtervolger Bayer Leverkusen. In de Champions League staat de Duitse recordkampioen na de nederlaag in De Kuip op de vijftiende plaats. Slovan Bratislava is woensdag de laatste tegenstander in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
8 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
11 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
11 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
12 uur geleden