Kompany blijft rustig na 3-0 in De Kuip en rekent op antwoord
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Vincent Kompany vindt niet dat er reden is tot paniek na de nederlaag van 3-0 tegen Feyenoord in de Champions League van woensdag. "We hebben die wedstrijd verloren, maar ik zal blijven doen wat ik altijd doe. Ik blijf kalm in zo'n situatie", vertelde de Belg vrijdag op een persconferentie.
Bayern München gaat zaterdag in de Bundesliga op bezoek bij SC Freiburg. "Het is belangrijk dat we praten over wat we beter moeten doen", vervolgde Kompany. "Hopelijk komt het antwoord op het veld. Freiburg is erg sterk, vooral in thuiswedstrijden. Ze spelen met een hoge intensiteit en stralen vechtlust uit."
Koploper Bayern heeft in de competitie na achttien speelronden een voorsprong van 4 punten op eerste achtervolger Bayer Leverkusen. In de Champions League staat de Duitse recordkampioen na de nederlaag in De Kuip op de vijftiende plaats. Slovan Bratislava is woensdag de laatste tegenstander in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
9 minuten geledenCAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.
12 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
13 uur geleden