Kompany blijft rustig na 3-0 in De Kuip en rekent op antwoord
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München-trainer Vincent Kompany vindt niet dat er reden is tot paniek na de nederlaag van 3-0 tegen Feyenoord in de Champions League van woensdag. "We hebben die wedstrijd verloren, maar ik zal blijven doen wat ik altijd doe. Ik blijf kalm in zo'n situatie", vertelde de Belg vrijdag op een persconferentie.
Bayern München gaat zaterdag in de Bundesliga op bezoek bij SC Freiburg. "Het is belangrijk dat we praten over wat we beter moeten doen", vervolgde Kompany. "Hopelijk komt het antwoord op het veld. Freiburg is erg sterk, vooral in thuiswedstrijden. Ze spelen met een hoge intensiteit en stralen vechtlust uit."
Koploper Bayern heeft in de competitie na achttien speelronden een voorsprong van 4 punten op eerste achtervolger Bayer Leverkusen. In de Champions League staat de Duitse recordkampioen na de nederlaag in De Kuip op de vijftiende plaats. Slovan Bratislava is woensdag de laatste tegenstander in het hoofdtoernooi.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
8 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
10 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
22 uur geleden