Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Köln voorkomt rechtstreekse degradatie met comeback tegen Union

Köln voorkomt rechtstreekse degradatie met comeback tegen Union

KEULEN (ANP) - 1.FC Köln heeft rechtstreekse degradatie uit de Bundesliga vooralsnog afgewend. De club uit Keulen won met 3-2 van Union Berlin en heeft nog een kleine kans om degradatie te ontlopen.

In de Duitse competitie degraderen de onderste twee clubs rechtstreeks. Darmstadt, dat laatste staat, is al gedegradeerd. Door de zege staat Köln op 27 punten, twee minder dan Mainz, dat later op zaterdag in actie komt tegen Borussia Dortmund, en drie minder dan Union. De nummer zestien van de ranglijst speelt promotie-degradatiewedstrijden tegen de nummer drie uit de 2. Bundesliga.

Robin Knoche opende in de 15e minuut de score voor de bezoekers uit Berlijn, die deze week trainer Nenad Bjelica ontsloegen. Enkele minuten later kopte Rani Khedira de bal tegen de hooggehouden hand van Faride Alidou. Kevin Volland benutte de strafschop. Vlak voor de rust deed Köln wat terug. Florian Kainz schoot ook een strafschop binnen.

Steffen Tigges zorgde op aangeven van Mark Uth voor hoop bij de supporters uit Keulen met de 2-2 aan het einde van de officiële speeltijd. Damion Downs stelde met een rake kopbal in de extra tijd de rechtstreekse degradatie vooralsnog uit.

Meer uit Voetbal

Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

28 minuten geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

1 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

2 uur geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

2 uur geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

2 uur geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

3 uur geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

5 uur geleden