Koke schiet Atlético Madrid naar vijfde zege op rij
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de vijfde overwinning op rij geboekt in de Spaanse voetbalcompetitie. De ploeg van trainer Diego Simeone, die deze week ten koste van Manchester United de kwartfinales in de Champions League bereikte, versloeg stadgenoot Rayo Vallecano met 1-0. Aanvoerder Koke maakte kort na rust het enige doelpunt na een vloeiende combinatie met João Félix.
Atlético moest de laatste minuten met tien man uitspelen nadat invaller Ángel Correa met rood van het veld was gestuurd. In ondertal hield de ploeg van Simeone stand. Atlético slaagde er voor de tweehonderdste keer onder leiding van de Argentijn in om de 'nul' te houden in de Spaanse competitie. Simeone is sinds begin 2012 trainer van de club.
De Madrilenen, titelverdediger in La Liga, nestelden zich op de derde plaats met 54 punten uit 29 wedstrijden. Zondag neemt koploper Real Madrid (66 punten) het op tegen FC Barcelona, dat met 51 punten uit 27 duels naar de vierde plek zakte.
Atlético Madrid werd vrijdag bij de loting voor de kwartfinales van de Champions League gekoppeld aan Manchester City.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
14 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
15 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
16 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
1 dag geleden