Koke schiet Atlético Madrid naar vijfde zege op rij
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de vijfde overwinning op rij geboekt in de Spaanse voetbalcompetitie. De ploeg van trainer Diego Simeone, die deze week ten koste van Manchester United de kwartfinales in de Champions League bereikte, versloeg stadgenoot Rayo Vallecano met 1-0. Aanvoerder Koke maakte kort na rust het enige doelpunt na een vloeiende combinatie met João Félix.
Atlético moest de laatste minuten met tien man uitspelen nadat invaller Ángel Correa met rood van het veld was gestuurd. In ondertal hield de ploeg van Simeone stand. Atlético slaagde er voor de tweehonderdste keer onder leiding van de Argentijn in om de 'nul' te houden in de Spaanse competitie. Simeone is sinds begin 2012 trainer van de club.
De Madrilenen, titelverdediger in La Liga, nestelden zich op de derde plaats met 54 punten uit 29 wedstrijden. Zondag neemt koploper Real Madrid (66 punten) het op tegen FC Barcelona, dat met 51 punten uit 27 duels naar de vierde plek zakte.
Atlético Madrid werd vrijdag bij de loting voor de kwartfinales van de Champions League gekoppeld aan Manchester City.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
30 minuten geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
31 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
3 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
5 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
13 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
13 uur geleden