Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koke schiet Atlético Madrid naar vijfde zege op rij

Koke schiet Atlético Madrid naar vijfde zege op rij

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de vijfde overwinning op rij geboekt in de Spaanse voetbalcompetitie. De ploeg van trainer Diego Simeone, die deze week ten koste van Manchester United de kwartfinales in de Champions League bereikte, versloeg stadgenoot Rayo Vallecano met 1-0. Aanvoerder Koke maakte kort na rust het enige doelpunt na een vloeiende combinatie met João Félix.

Atlético moest de laatste minuten met tien man uitspelen nadat invaller Ángel Correa met rood van het veld was gestuurd. In ondertal hield de ploeg van Simeone stand. Atlético slaagde er voor de tweehonderdste keer onder leiding van de Argentijn in om de 'nul' te houden in de Spaanse competitie. Simeone is sinds begin 2012 trainer van de club.

De Madrilenen, titelverdediger in La Liga, nestelden zich op de derde plaats met 54 punten uit 29 wedstrijden. Zondag neemt koploper Real Madrid (66 punten) het op tegen FC Barcelona, dat met 51 punten uit 27 duels naar de vierde plek zakte.

Atlético Madrid werd vrijdag bij de loting voor de kwartfinales van de Champions League gekoppeld aan Manchester City.

Meer uit Voetbal

Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

19 minuten geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

7 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

16 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

16 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

16 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

16 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

19 uur geleden