Koke schiet Atlético Madrid naar vijfde zege op rij
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de vijfde overwinning op rij geboekt in de Spaanse voetbalcompetitie. De ploeg van trainer Diego Simeone, die deze week ten koste van Manchester United de kwartfinales in de Champions League bereikte, versloeg stadgenoot Rayo Vallecano met 1-0. Aanvoerder Koke maakte kort na rust het enige doelpunt na een vloeiende combinatie met João Félix.
Atlético moest de laatste minuten met tien man uitspelen nadat invaller Ángel Correa met rood van het veld was gestuurd. In ondertal hield de ploeg van Simeone stand. Atlético slaagde er voor de tweehonderdste keer onder leiding van de Argentijn in om de 'nul' te houden in de Spaanse competitie. Simeone is sinds begin 2012 trainer van de club.
De Madrilenen, titelverdediger in La Liga, nestelden zich op de derde plaats met 54 punten uit 29 wedstrijden. Zondag neemt koploper Real Madrid (66 punten) het op tegen FC Barcelona, dat met 51 punten uit 27 duels naar de vierde plek zakte.
Atlético Madrid werd vrijdag bij de loting voor de kwartfinales van de Champions League gekoppeld aan Manchester City.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
12 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
12 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
13 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
15 uur geleden