
Kökcü mag met Feyenoord gaan aftellen richting titel
ROTTERDAM (ANP) - Het is niet meer de vraag of maar wanneer Feyenoord kampioen wordt. Dat realiseerde ook aanvoerder Orkun Kökcü zich na de probleemloze zege op SC Cambuur (0-3). "Dat lijkt er wel op", zei de aanvoerder. "Als we nog een paar keer alles geven, dan kunnen we er al zijn. We zullen zien."
Kökcü kon zich vlak na de zege lastig verstaanbaar maken aan de rand van het speelveld. Burgemeester Sybrand Buma laat voorlopig geen supporters van de tegenstander toe in Leeuwarden. Maar honderden fans van Feyenoord hadden toch een kaartje bemachtigd voor het uitduel. Zij zongen luidkeels over de landstitel.
Kökcü was tevreden over het optreden van Feyenoord. "We hadden de overhand in de eerste helft, maar er was ook een moment waarop we onze kansen niet benutten en zij gevaarlijk werden", zei hij bij ESPN. "We zaten dus niet rustig in de kleedkamer. We moesten scherp blijven in de tweede helft en goed beginnen. Dat hebben we gedaan."
De international van Turkije doet mee aan de ramadan. Toch voelt hij zich topfit. "Het geeft mij juist kracht. Misschien wel meer dan op normale dagen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
2 uur geledenSANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).
16 uur geledenTHUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.
16 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.
17 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.
20 uur geleden