Kökcü leidt Feyenoord naar zege op NEC
NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen NEC met 4-1 gewonnen. Orkun Kökcü maakte twee doelpunten voor de Rotterdammers, die vorige week bij de hervatting van de competitie verloren van Vitesse (0-1). Feyenoord verstevigde met de zege in Nijmegen de derde plek op de ranglijst, achter PSV en Ajax.
Lasse Schöne bracht NEC na ruim een kwartier wel aan de leiding. Kökcü trok de stand na een half uur gelijk uit een strafschop. De Turkse international zette Feyenoord kort na rust met een fraai schot ook op voorsprong, waarna Alireza Jahanbakhsh (ex-NEC) de derde treffer maakte. In de blessuretijd tekende Guus Til voor zijn elfde doelpunt van het seizoen.
In de slotfase moest verdediger Iván Márquez van NEC op advies van de VAR met rood van het veld. De Spanjaard had Cyriel Dessers geslagen en geduwd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
36 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
39 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
47 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
1 dag geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
1 dag geleden