Kökçu en Dervisoglu opnieuw op de bank bij Turkije
BAKOE (ANP) - Feyenoorder Orkun Kökçu moet bij het EK ook in de tweede groepswedstrijd van Turkije tegen Wales in Bakoe (aanvang: 18.00 uur) op de bank beginnen. De 20-jarige middenvelder fungeerde bij de verloren openingswedstrijd tegen Italië (0-3) ook als wisselspeler en kreeg van bondscoach Senol Günes evenmin een invalbeurt.
Ook Halil Dervisoglu is weer reserve bij Turkije. De geboren Rotterdammer, oud-speler van onder meer Sparta en FC Twente, mocht tegen Italië in de 76e minuut invallen.
Günes heeft in vergelijking met het duel met Italië twee wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. In de verdediging neemt Kaan Ayhan de plaats in van Merih Demiral en aanvaller Cengiz Ünder vervangt Yusuf Yazici.
Wales, dat in het eerste EK-duel gelijkspeelde tegen Zwitserland (1-1), treedt met een ongewijzigd elftal aan.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
20 minuten geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
41 minuten geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran spelen in aanloop naar het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico twee oefenwedstrijden in Turkije. Naast Gambia is ook Mali in Antalya de tegenstander, meldt de Iraanse voetbalbond in een verklaring die werd gepubliceerd door het staatsnieuwsagentschap IRNA.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Amateurclubs proberen 23 juni via de rechter de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB tegen te houden die na de zomer moet beginnen. In die opzet worden clubs die nu nog op zaterdag of zondag spelen bij elkaar gevoegd, waarna ze op beide dagen spelen.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalbond FA start een onderzoek naar drie gevallen van spionage door Southampton. De Engelse voetbalclub zou zaterdag tegen Hull City de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League spelen, maar werd gediskwalificeerd toen bleek dat in het geheim een training van Middlesbrough, tegenstander in de halve finale, was bekeken. Als dat binnen 72 uur voor een wedstrijd gebeurt, is dat verboden.
3 uur geleden