Kökçu en Dervisoglu opnieuw op de bank bij Turkije
BAKOE (ANP) - Feyenoorder Orkun Kökçu moet bij het EK ook in de tweede groepswedstrijd van Turkije tegen Wales in Bakoe (aanvang: 18.00 uur) op de bank beginnen. De 20-jarige middenvelder fungeerde bij de verloren openingswedstrijd tegen Italië (0-3) ook als wisselspeler en kreeg van bondscoach Senol Günes evenmin een invalbeurt.
Ook Halil Dervisoglu is weer reserve bij Turkije. De geboren Rotterdammer, oud-speler van onder meer Sparta en FC Twente, mocht tegen Italië in de 76e minuut invallen.
Günes heeft in vergelijking met het duel met Italië twee wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. In de verdediging neemt Kaan Ayhan de plaats in van Merih Demiral en aanvaller Cengiz Ünder vervangt Yusuf Yazici.
Wales, dat in het eerste EK-duel gelijkspeelde tegen Zwitserland (1-1), treedt met een ongewijzigd elftal aan.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
16 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
16 uur geleden