Kökçu en Dervisoglu opnieuw op de bank bij Turkije
BAKOE (ANP) - Feyenoorder Orkun Kökçu moet bij het EK ook in de tweede groepswedstrijd van Turkije tegen Wales in Bakoe (aanvang: 18.00 uur) op de bank beginnen. De 20-jarige middenvelder fungeerde bij de verloren openingswedstrijd tegen Italië (0-3) ook als wisselspeler en kreeg van bondscoach Senol Günes evenmin een invalbeurt.
Ook Halil Dervisoglu is weer reserve bij Turkije. De geboren Rotterdammer, oud-speler van onder meer Sparta en FC Twente, mocht tegen Italië in de 76e minuut invallen.
Günes heeft in vergelijking met het duel met Italië twee wijzigingen aangebracht in zijn basisteam. In de verdediging neemt Kaan Ayhan de plaats in van Merih Demiral en aanvaller Cengiz Ünder vervangt Yusuf Yazici.
Wales, dat in het eerste EK-duel gelijkspeelde tegen Zwitserland (1-1), treedt met een ongewijzigd elftal aan.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
16 uur geleden