Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kogelhulzen gevonden in buurt dodelijk schietincident Rotterdam

Kogelhulzen gevonden in buurt dodelijk schietincident Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Rotterdamse politie doet onderzoek naar de vondst van kogelhulzen op de Herenoord in de Rotterdamse wijk IJsselmonde. Dat is niet ver van de Reyerdijk, de plek waar op 21 december een 63-jarige Rotterdammer werd neergeschoten. Hij overleed later in een ziekenhuis.

De politie weet niet of er donderdagavond ook is geschoten. "We zijn met tientallen agenten afgegaan op een melding van een vondst van hulzen. We doen daar nu verder onderzoek of er een schietincident is geweest", zegt een politiewoordvoerder. Er zijn geen gewonden.

Eerder donderdag raakte in IJsselmonde een 81-jarige man ernstig gewond bij een schietincident. Hij ligt in een ziekenhuis. Het is onduidelijk hoe de man eraan toe is. Het was het derde schietincident in die omgeving in korte tijd. Op 28 december werd een 58-jarige man met schotwonden gevonden op het Roelantpad, een fietspad langs de A16 in de naastgelegen wijk Beverwaard. Hij overleed later in een ziekenhuis.

De politie vermoedt dat een onbekende man betrokken is bij alle drie de schietincidenten. Van hem zijn meerdere foto's gepubliceerd op politie.nl. Het Openbaar Ministerie heeft een beloning van 30.000 euro uitgeloofd voor informatie die leidt tot de aanhouding van de verdachte.

Meer uit Binnenland

Maanden na moord Lisa nog weinig concrete actie voor veiligheid

AMSTERDAM (ANP) - Ruim drie maanden na de moord op de 17-jarige Lisa uit Abcoude is er nog weinig te merken van extra maatregelen voor de veiligheid van vrouwen. Gemeenten hadden die toegezegd. Uit een rondgang van het ANP blijkt dat er nog weinig concrete dingen zijn gebeurd.

5 minuten geleden
Renze Klamer stopt als presentator bij RTL Tonight

HILVERSUM (ANP) - Renze Klamer stopt als presentator van het programma RTL Tonight. Dat maakte de zender vrijdag bekend. Volgens RTL gaat het om een gezamenlijke beslissing.

12 uur geleden
Schademeldingen aardbeving Zeerijp naar 3346 bij finale update

ZEERIJP (ANP) - Het aantal schademeldingen bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) na de aardbeving bij Zeerijp is opgelopen naar 3346, meldt de organisatie vrijdag. Deze update over het aantal schademeldingen is de laatste in een reeks. De aardbeving met een kracht van 3.4 vond vorige week plaats in de nacht van donderdag op vrijdag.

15 uur geleden
Passagiers zijn uit trein bij Hilversum, drie mensen aangehouden

HILVERSUM (ANP) - De passagiers die in een trein zaten die vrijdagmiddag bij Hilversum werd stilgezet vanwege "een verdachte situatie", hebben het voertuig inmiddels verlaten. Dat meldt de politie. Er zijn drie mensen aangehouden.

15 uur geleden
Verdachte situatie in trein bij Hilversum, treinverkeer gestremd

HILVERSUM (ANP) - Er is een "verdachte situatie" in een trein op het traject Amersfoort-Amsterdam, meldt de politie. De trein staat momenteel stil voor station Hilversum, in de buurt van station Hilversum Sportpark, aldus een NS-woordvoerder. De politie meldt dat het treinverkeer in beide richtingen gestremd is.

16 uur geleden
Meer reclametijd moet NPO 12 miljoen euro opleveren

DEN HAAG (ANP) - Het kabinetsplan om de NPO meer tijd te laten inruimen voor reclame, moet jaarlijks ongeveer 12 miljoen euro opleveren. De ministerraad is vrijdag akkoord gegaan met dit plan van demissionair minister Gouke Moes (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, BBB), waar media donderdag al over berichtten.

17 uur geleden
Volkszanger René Karst (59) overleden

DEN HAAG (ANP) - Volkszanger René Karst is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn management via Instagram bekendgemaakt. Karst scoorde grote hits met nummers als Atje Voor De Sfeer en Liever Te Dik In De Kist.

20 uur geleden