Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen

Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen

ROTTERDAM (ANP) - De directie gaat weer nadrukkelijk het beleid van Feyenoord bepalen en uitvoeren. Dat zei algemeen directeur Mark Koevermans op de nieuwjaarsreceptie van de club. "De laatste maanden zijn zwaar geweest", aldus de oud-tennisser. "Dan is het logisch dat de raad van commissarissen er wat dichter op gaat zitten. Nu is het tijd de zaken weer te normaliseren. De directie bepaalt, de rvc controleert."

Koevermans, de opvolger van de vertrokken Jan de Jong, riep op tot eenheid binnen de club. "Er zijn uiteraard meerdere wegen die naar succes leiden. Ik hoop oprecht dat we er in slagen met alle betrokkenen gezamenlijk één weg te vinden en samen de goede kant op gaan. Of dat op korte termijn gaat lukken weet ik niet, maar ik ga er alles aan doen om al die groepen bij elkaar te krijgen."

De directeur gaf aan dat Feyenoord er graag op korte termijn een spits bij wil hebben. "De kans is groot dat Kenneth Vermeer vertrekt. Er zullen inderdaad spelers verkocht of verhuurd moeten worden voor we iets op de transfermarkt kunnen doen. Dat betekent dat we heel creatief moeten zijn. Geef ons daarom nog even de tijd."

Haast

Of trainer Dick Advocaat, die in de loop van het seizoen Jaap Stam opvolgde, aanblijft kon Koevermans evenmin zeggen. "Ook voor dat proces nemen we nog even de tijd. Zelf heb ik uit de krant vernomen dat Dick geen haast heeft en dat Feyenoord zijn laatste club is. Daarom kunnen wij nu in alle rust naar onze toekomst en visie kijken."

Koevermans verwacht dat er in de zomer duidelijkheid komt over een mogelijk nieuw stadion. Hij is voorstander van een nieuw onderkomen. "Als we stappen willen maken zullen we een nieuw stadion moeten hebben. Een iconisch gebouw, waar we over heel lange tijd nog spelen. We gaan proberen dit belangrijke dossier over de streep te trekken."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

9 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

11 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

11 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

12 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

12 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

12 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

14 uur geleden