Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen

Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen

ROTTERDAM (ANP) - De directie gaat weer nadrukkelijk het beleid van Feyenoord bepalen en uitvoeren. Dat zei algemeen directeur Mark Koevermans op de nieuwjaarsreceptie van de club. "De laatste maanden zijn zwaar geweest", aldus de oud-tennisser. "Dan is het logisch dat de raad van commissarissen er wat dichter op gaat zitten. Nu is het tijd de zaken weer te normaliseren. De directie bepaalt, de rvc controleert."

Koevermans, de opvolger van de vertrokken Jan de Jong, riep op tot eenheid binnen de club. "Er zijn uiteraard meerdere wegen die naar succes leiden. Ik hoop oprecht dat we er in slagen met alle betrokkenen gezamenlijk één weg te vinden en samen de goede kant op gaan. Of dat op korte termijn gaat lukken weet ik niet, maar ik ga er alles aan doen om al die groepen bij elkaar te krijgen."

De directeur gaf aan dat Feyenoord er graag op korte termijn een spits bij wil hebben. "De kans is groot dat Kenneth Vermeer vertrekt. Er zullen inderdaad spelers verkocht of verhuurd moeten worden voor we iets op de transfermarkt kunnen doen. Dat betekent dat we heel creatief moeten zijn. Geef ons daarom nog even de tijd."

Haast

Of trainer Dick Advocaat, die in de loop van het seizoen Jaap Stam opvolgde, aanblijft kon Koevermans evenmin zeggen. "Ook voor dat proces nemen we nog even de tijd. Zelf heb ik uit de krant vernomen dat Dick geen haast heeft en dat Feyenoord zijn laatste club is. Daarom kunnen wij nu in alle rust naar onze toekomst en visie kijken."

Koevermans verwacht dat er in de zomer duidelijkheid komt over een mogelijk nieuw stadion. Hij is voorstander van een nieuw onderkomen. "Als we stappen willen maken zullen we een nieuw stadion moeten hebben. Een iconisch gebouw, waar we over heel lange tijd nog spelen. We gaan proberen dit belangrijke dossier over de streep te trekken."

Meer uit Voetbal

Coach Arteta laakt 'verdedigingsfouten' van Arsenal

SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.

1 uur geleden
Messi scoort bij opening gloednieuw stadion Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.

2 uur geleden
Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

11 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

11 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

11 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

12 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

12 uur geleden