
Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen
ROTTERDAM (ANP) - De directie gaat weer nadrukkelijk het beleid van Feyenoord bepalen en uitvoeren. Dat zei algemeen directeur Mark Koevermans op de nieuwjaarsreceptie van de club. "De laatste maanden zijn zwaar geweest", aldus de oud-tennisser. "Dan is het logisch dat de raad van commissarissen er wat dichter op gaat zitten. Nu is het tijd de zaken weer te normaliseren. De directie bepaalt, de rvc controleert."
Koevermans, de opvolger van de vertrokken Jan de Jong, riep op tot eenheid binnen de club. "Er zijn uiteraard meerdere wegen die naar succes leiden. Ik hoop oprecht dat we er in slagen met alle betrokkenen gezamenlijk één weg te vinden en samen de goede kant op gaan. Of dat op korte termijn gaat lukken weet ik niet, maar ik ga er alles aan doen om al die groepen bij elkaar te krijgen."
De directeur gaf aan dat Feyenoord er graag op korte termijn een spits bij wil hebben. "De kans is groot dat Kenneth Vermeer vertrekt. Er zullen inderdaad spelers verkocht of verhuurd moeten worden voor we iets op de transfermarkt kunnen doen. Dat betekent dat we heel creatief moeten zijn. Geef ons daarom nog even de tijd."
Haast
Of trainer Dick Advocaat, die in de loop van het seizoen Jaap Stam opvolgde, aanblijft kon Koevermans evenmin zeggen. "Ook voor dat proces nemen we nog even de tijd. Zelf heb ik uit de krant vernomen dat Dick geen haast heeft en dat Feyenoord zijn laatste club is. Daarom kunnen wij nu in alle rust naar onze toekomst en visie kijken."
Koevermans verwacht dat er in de zomer duidelijkheid komt over een mogelijk nieuw stadion. Hij is voorstander van een nieuw onderkomen. "Als we stappen willen maken zullen we een nieuw stadion moeten hebben. Een iconisch gebouw, waar we over heel lange tijd nog spelen. We gaan proberen dit belangrijke dossier over de streep te trekken."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/DPA) - Paris Saint-Germain-aanvaller Ousmane Dembélé is definitief fit genoeg om woensdag te spelen in de tweede halve finale van de Champions League thuis tegen Arsenal. "Hij trainde de afgelopen twee dagen mee, dus hij is beschikbaar", zei coach Luis Enrique op zijn voorbeschouwende persconferentie een dag voor het duel.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan woensdag in het duel met Paris Saint-Germain uit de halve finales van de Champions League weer een beroep doen op Jurriën Timber en Riccardo Calafiori. De Nederlandse verdediger ontbrak zaterdag tegen Bournemouth, Arteta hield de reden geheim. Calafiori miste door een knieblessure de afgelopen twaalf duels van de club uit Londen.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Mario Engels voetbalt ook de komende twee seizoenen bij Heracles Almelo. De Eredivisionist meldde dinsdag op de website overeenstemming te hebben bereikt met de 31-jarige Duitse aanvaller, wiens contract deze zomer zou aflopen.
5 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.
11 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).
20 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.
21 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.
22 uur geleden