Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen
ROTTERDAM (ANP) - De directie gaat weer nadrukkelijk het beleid van Feyenoord bepalen en uitvoeren. Dat zei algemeen directeur Mark Koevermans op de nieuwjaarsreceptie van de club. "De laatste maanden zijn zwaar geweest", aldus de oud-tennisser. "Dan is het logisch dat de raad van commissarissen er wat dichter op gaat zitten. Nu is het tijd de zaken weer te normaliseren. De directie bepaalt, de rvc controleert."
Koevermans, de opvolger van de vertrokken Jan de Jong, riep op tot eenheid binnen de club. "Er zijn uiteraard meerdere wegen die naar succes leiden. Ik hoop oprecht dat we er in slagen met alle betrokkenen gezamenlijk één weg te vinden en samen de goede kant op gaan. Of dat op korte termijn gaat lukken weet ik niet, maar ik ga er alles aan doen om al die groepen bij elkaar te krijgen."
De directeur gaf aan dat Feyenoord er graag op korte termijn een spits bij wil hebben. "De kans is groot dat Kenneth Vermeer vertrekt. Er zullen inderdaad spelers verkocht of verhuurd moeten worden voor we iets op de transfermarkt kunnen doen. Dat betekent dat we heel creatief moeten zijn. Geef ons daarom nog even de tijd."
Haast
Of trainer Dick Advocaat, die in de loop van het seizoen Jaap Stam opvolgde, aanblijft kon Koevermans evenmin zeggen. "Ook voor dat proces nemen we nog even de tijd. Zelf heb ik uit de krant vernomen dat Dick geen haast heeft en dat Feyenoord zijn laatste club is. Daarom kunnen wij nu in alle rust naar onze toekomst en visie kijken."
Koevermans verwacht dat er in de zomer duidelijkheid komt over een mogelijk nieuw stadion. Hij is voorstander van een nieuw onderkomen. "Als we stappen willen maken zullen we een nieuw stadion moeten hebben. Een iconisch gebouw, waar we over heel lange tijd nog spelen. We gaan proberen dit belangrijke dossier over de streep te trekken."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
59 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
10 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
11 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
13 uur geleden