
Koevermans: directie gaat beleid Feyenoord weer bepalen
ROTTERDAM (ANP) - De directie gaat weer nadrukkelijk het beleid van Feyenoord bepalen en uitvoeren. Dat zei algemeen directeur Mark Koevermans op de nieuwjaarsreceptie van de club. "De laatste maanden zijn zwaar geweest", aldus de oud-tennisser. "Dan is het logisch dat de raad van commissarissen er wat dichter op gaat zitten. Nu is het tijd de zaken weer te normaliseren. De directie bepaalt, de rvc controleert."
Koevermans, de opvolger van de vertrokken Jan de Jong, riep op tot eenheid binnen de club. "Er zijn uiteraard meerdere wegen die naar succes leiden. Ik hoop oprecht dat we er in slagen met alle betrokkenen gezamenlijk één weg te vinden en samen de goede kant op gaan. Of dat op korte termijn gaat lukken weet ik niet, maar ik ga er alles aan doen om al die groepen bij elkaar te krijgen."
De directeur gaf aan dat Feyenoord er graag op korte termijn een spits bij wil hebben. "De kans is groot dat Kenneth Vermeer vertrekt. Er zullen inderdaad spelers verkocht of verhuurd moeten worden voor we iets op de transfermarkt kunnen doen. Dat betekent dat we heel creatief moeten zijn. Geef ons daarom nog even de tijd."
Haast
Of trainer Dick Advocaat, die in de loop van het seizoen Jaap Stam opvolgde, aanblijft kon Koevermans evenmin zeggen. "Ook voor dat proces nemen we nog even de tijd. Zelf heb ik uit de krant vernomen dat Dick geen haast heeft en dat Feyenoord zijn laatste club is. Daarom kunnen wij nu in alle rust naar onze toekomst en visie kijken."
Koevermans verwacht dat er in de zomer duidelijkheid komt over een mogelijk nieuw stadion. Hij is voorstander van een nieuw onderkomen. "Als we stappen willen maken zullen we een nieuw stadion moeten hebben. Een iconisch gebouw, waar we over heel lange tijd nog spelen. We gaan proberen dit belangrijke dossier over de streep te trekken."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de inhaalwedstrijd tegen Osasuna gewonnen (3-0). De club staat nu alleen op kop van La Liga, met een voorsprong van 3 punten op het als tweede geklasseerde Real Madrid.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts staat met FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De international van Oranje was met haar ploeg ook in het thuisduel veel te sterk voor VfL Wolfsburg (6-1). FC Barcelona won vorige week de uitwedstrijd met 4-1.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ricky van Wolfswinkel speelt ook komend seizoen voor FC Twente. De 36-jarige aanvaller heeft zijn contract bij de club uit Enschede met een jaar verlengd.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Bij PSV gelden verder geen restricties naar aanleiding van de tbc-besmetting binnen de selectie. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub gemeld op de eigen website. Het gaat om de Spaanse spits Lucas Pérez.
14 uur geledenNYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA is een onderzoek begonnen naar Kylian Mbappé, Vinícius Júnior, Antonio Rüdiger en Dani Ceballos. De vier spelers van Real Madrid zouden zich twee weken geleden onfatsoenlijk hebben gedragen na de return tegen Atlético Madrid in de achtste finale van de Champions League.
14 uur geledenMONTSERRAT (ANP) - Primoz Roglic (Red Bull - Bora-hansgrohe) heeft de vierde etappe in de Ronde van Catalonië van Sant Vicenç de Castellet naar Montserrat gewonnen. De Sloveense wielrenner won de rit van 188,7 kilometer met een klim op de laatste 9 kilometer op weg naar het beroemde klooster. Roglic nam de leiding in het klassement over van Juan Ayuso met wie hij in tijd gelijk staat.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Een Spaanse aanklager heeft een celstraf van 15,5 jaar tegen Ángel María Villar geëist. De voormalige voorzitter van de Spaanse voetbalbond zou zich schuldig hebben gemaakt aan corruptie en verduistering.
14 uur geleden