Koevermans blijft algemeen directeur Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Mark Koevermans heeft een vaste aanstelling gekregen als algemeen directeur van Feyenoord. De 51-jarige Rotterdammer vervulde die functie sinds eind september al op interim-basis, na het vertrek van Jan de Jong. Koevermans werkt sinds 2009 in De Kuip, tot voor kort als commercieel directeur.
De oud-tennisprof gaat samen met de nieuwe technisch directeur Frank Arnesen en de eveneens net aangestelde financieel directeur Pieter Smorenburg de directie vormen. Daar komt vermoedelijk ook nog een nieuwe commercieel directeur bij.
Technisch directeur Martin van Geel vertrok aan het einde van vorig seizoen bij Feyenoord. Zijn taken werden de afgelopen maanden op interim-basis overgenomen door Sjaak Troost, die in de raad van commissarissen zat. Algemeen directeur Jan de Jong vertrok in de zomer, vanwege een verschil van inzicht met de rvc over het te voeren beleid. De zoektocht naar een geschikte opvolger duurde lang. Uiteindelijk bleek Feyenoord met Koevermans de meest geschikte kandidaat al in huis te hebben.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
30 minuten geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
35 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.
43 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.
54 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zondag met 2-0 gewonnen van de nummer 3 van de Premier League, Brighton & Hove Albion. Door de overwinning is Liverpool opgeklommen naar de vierde plaats met 15 punten en is het Brighton tot op 1 punt genaderd. Koplopers Manchester City en Arsenal hebben 21 punten. In de volgende speelronde speelt Liverpool tegen Arsenal, en Brighton tegen Manchester City.
55 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst kan leven met het gelijkspel van zijn Feyenoord tegen PSV (1-1). "Ik ben blij dat we hier met een puntje vertrekken", zei hij. "Dit is een goed resultaat voor ons."
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft drie dagen na de Europese uitzege bij Dinamo Zagreb (2-4) in de Eredivisie gelijkgespeeld tegen FC Groningen. NEC kwam in eigen huis op een achterstand van 2-0, maar wist deze na rust weg te werken: 2-2.
1 uur geleden