Koevermans blijft algemeen directeur Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Mark Koevermans heeft een vaste aanstelling gekregen als algemeen directeur van Feyenoord. De 51-jarige Rotterdammer vervulde die functie sinds eind september al op interim-basis, na het vertrek van Jan de Jong. Koevermans werkt sinds 2009 in De Kuip, tot voor kort als commercieel directeur.
De oud-tennisprof gaat samen met de nieuwe technisch directeur Frank Arnesen en de eveneens net aangestelde financieel directeur Pieter Smorenburg de directie vormen. Daar komt vermoedelijk ook nog een nieuwe commercieel directeur bij.
Technisch directeur Martin van Geel vertrok aan het einde van vorig seizoen bij Feyenoord. Zijn taken werden de afgelopen maanden op interim-basis overgenomen door Sjaak Troost, die in de raad van commissarissen zat. Algemeen directeur Jan de Jong vertrok in de zomer, vanwege een verschil van inzicht met de rvc over het te voeren beleid. De zoektocht naar een geschikte opvolger duurde lang. Uiteindelijk bleek Feyenoord met Koevermans de meest geschikte kandidaat al in huis te hebben.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
10 uur geleden