Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman ziet terugkeer Luuk de Jong als gepasseerd station

Koeman ziet terugkeer Luuk de Jong als gepasseerd station

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman houdt er geen rekening mee dat Luuk de Jong terugkeert in Oranje. De spits van PSV is bezig aan een sterk seizoen en scoorde al achttien keer in de Eredivisie.

"Ik werd wederom bondscoach en toen heeft Luuk mij gebeld. Hij gaf aan dat hij meer tijd voor zijn gezin wilde, zeker in interlandperiodes. Ook omdat hij een jaartje ouder wordt", zei Koeman in het televisieprogramma Goedemorgen Eredivisie op ESPN.

"Daarna kwam de opmerking van Luuk dat hij de deur openliet en jullie als media zijn daar - terecht - op gesprongen. Toen heb ik hem gebeld met de vraag of dat zo is. Dat was niet het geval. Ik heb hem gezegd dat als hij mocht veranderen van mening, hij mij moet bellen. Dus dit is een station dat voorbij is."

De 33-jarige Luuk de Jong werd in september 2021 door Koeman naar FC Barcelona gehaald.

Meer uit Voetbal

Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

47 minuten geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

1 uur geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

1 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

1 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

1 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

1 uur geleden
Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

3 uur geleden