Koeman ziet terugkeer Luuk de Jong als gepasseerd station
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman houdt er geen rekening mee dat Luuk de Jong terugkeert in Oranje. De spits van PSV is bezig aan een sterk seizoen en scoorde al achttien keer in de Eredivisie.
"Ik werd wederom bondscoach en toen heeft Luuk mij gebeld. Hij gaf aan dat hij meer tijd voor zijn gezin wilde, zeker in interlandperiodes. Ook omdat hij een jaartje ouder wordt", zei Koeman in het televisieprogramma Goedemorgen Eredivisie op ESPN.
"Daarna kwam de opmerking van Luuk dat hij de deur openliet en jullie als media zijn daar - terecht - op gesprongen. Toen heb ik hem gebeld met de vraag of dat zo is. Dat was niet het geval. Ik heb hem gezegd dat als hij mocht veranderen van mening, hij mij moet bellen. Dus dit is een station dat voorbij is."
De 33-jarige Luuk de Jong werd in september 2021 door Koeman naar FC Barcelona gehaald.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
46 minuten geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
4 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
23 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
23 uur geleden