Koeman ziet terugkeer Luuk de Jong als gepasseerd station
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman houdt er geen rekening mee dat Luuk de Jong terugkeert in Oranje. De spits van PSV is bezig aan een sterk seizoen en scoorde al achttien keer in de Eredivisie.
"Ik werd wederom bondscoach en toen heeft Luuk mij gebeld. Hij gaf aan dat hij meer tijd voor zijn gezin wilde, zeker in interlandperiodes. Ook omdat hij een jaartje ouder wordt", zei Koeman in het televisieprogramma Goedemorgen Eredivisie op ESPN.
"Daarna kwam de opmerking van Luuk dat hij de deur openliet en jullie als media zijn daar - terecht - op gesprongen. Toen heb ik hem gebeld met de vraag of dat zo is. Dat was niet het geval. Ik heb hem gezegd dat als hij mocht veranderen van mening, hij mij moet bellen. Dus dit is een station dat voorbij is."
De 33-jarige Luuk de Jong werd in september 2021 door Koeman naar FC Barcelona gehaald.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
18 uur geleden