Koeman ziet terugkeer Luuk de Jong als gepasseerd station
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman houdt er geen rekening mee dat Luuk de Jong terugkeert in Oranje. De spits van PSV is bezig aan een sterk seizoen en scoorde al achttien keer in de Eredivisie.
"Ik werd wederom bondscoach en toen heeft Luuk mij gebeld. Hij gaf aan dat hij meer tijd voor zijn gezin wilde, zeker in interlandperiodes. Ook omdat hij een jaartje ouder wordt", zei Koeman in het televisieprogramma Goedemorgen Eredivisie op ESPN.
"Daarna kwam de opmerking van Luuk dat hij de deur openliet en jullie als media zijn daar - terecht - op gesprongen. Toen heb ik hem gebeld met de vraag of dat zo is. Dat was niet het geval. Ik heb hem gezegd dat als hij mocht veranderen van mening, hij mij moet bellen. Dus dit is een station dat voorbij is."
De 33-jarige Luuk de Jong werd in september 2021 door Koeman naar FC Barcelona gehaald.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
45 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
4 uur geleden