Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman ziet Oranje heel veel fout doen tegen Oostenrijk

Koeman ziet Oranje heel veel fout doen tegen Oostenrijk

BERLIJN (ANP) - Ronald Koeman trok een duidelijke conclusie na de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Oostenrijk (2-3) op het EK voetbal. "Het zal echt snel beter moeten", reageerde de bondscoach op een persconferentie. "Want anders gaan we het echt niet redden in de achtste finales."

"We begonnen heel slecht", zei Koeman. "We verdedigden slecht en gaven veel te veel ruimte tussen onze linies weg. We waren niet agressief genoeg en aan de bal waren we ondermaats. De spelers communiceerden ook niet voldoende met elkaar. We stonden soms ook als een kip zonder kop te verdedigen en liepen veel te vaak uit onze posities. Uiteindelijk komen we nog wel terug, maar geven we de doelpunten ook weer veel te makkelijk weg. Voor de tweede en derde goal lopen we niet mee met onze tegenstander. Dat is een probleem dat we wel vaker zien in Nederland. Als je zo speelt, dan heb je geen recht op meer."

"Het enige positieve is dat we nog leven", doelde Koeman op een plek in de achtste finales. "We zijn nog niet knock-out, we staan nog overeind. Hoe het nu verder moet? Daar ga ik over nadenken. Ik weet dat onze ploeg veel beter kan. De zege op Polen gaf een goed gevoel en met een gelijkspel tegen Frankrijk kon ik ook leven. Maar nu was het echt ondermaats, in heel veel opzichten. Ik ben nog lang niet bij het moment om rigoureus in te grijpen. We moeten duidelijk de puntjes op de i zetten. Op het moment dat we de bal hebben, maar ook zeer zeker als we de bal níet hebben."

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

2 uur geleden
Oud-voetbalinternational Kuijs (94) overleden

BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.

4 uur geleden
Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

16 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

19 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

19 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

21 uur geleden