Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman ziet Oranje heel veel fout doen tegen Oostenrijk

Koeman ziet Oranje heel veel fout doen tegen Oostenrijk

BERLIJN (ANP) - Ronald Koeman trok een duidelijke conclusie na de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Oostenrijk (2-3) op het EK voetbal. "Het zal echt snel beter moeten", reageerde de bondscoach op een persconferentie. "Want anders gaan we het echt niet redden in de achtste finales."

"We begonnen heel slecht", zei Koeman. "We verdedigden slecht en gaven veel te veel ruimte tussen onze linies weg. We waren niet agressief genoeg en aan de bal waren we ondermaats. De spelers communiceerden ook niet voldoende met elkaar. We stonden soms ook als een kip zonder kop te verdedigen en liepen veel te vaak uit onze posities. Uiteindelijk komen we nog wel terug, maar geven we de doelpunten ook weer veel te makkelijk weg. Voor de tweede en derde goal lopen we niet mee met onze tegenstander. Dat is een probleem dat we wel vaker zien in Nederland. Als je zo speelt, dan heb je geen recht op meer."

"Het enige positieve is dat we nog leven", doelde Koeman op een plek in de achtste finales. "We zijn nog niet knock-out, we staan nog overeind. Hoe het nu verder moet? Daar ga ik over nadenken. Ik weet dat onze ploeg veel beter kan. De zege op Polen gaf een goed gevoel en met een gelijkspel tegen Frankrijk kon ik ook leven. Maar nu was het echt ondermaats, in heel veel opzichten. Ik ben nog lang niet bij het moment om rigoureus in te grijpen. We moeten duidelijk de puntjes op de i zetten. Op het moment dat we de bal hebben, maar ook zeer zeker als we de bal níet hebben."

Meer uit Voetbal

Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

18 minuten geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

1 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

3 uur geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

4 uur geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

5 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

5 uur geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

8 uur geleden