Koeman wil na echec tegen Duitsland antwoord zien van Oranje
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman verwacht na het slechte optreden vorige maand van Oranje tegen Duitsland (1-0) een duidelijk antwoord van zijn spelers. "Je hebt altijd een plan, de ene keer lukt dat beter dan de andere keer. Tegen Duitsland hebben we het niet goed uitgevoerd. Morgen is het een geschikte dag om daar op terug te komen richting de groep", aldus de bondscoach, die zich in de komende interlands tegen Hongarije en Bosniƫ en Herzegovina met Nederland hoopt te kwalificeren voor de kwartfinales van de Nations League.
Naast de kansloze nederlaag tegen Duitsland speelde Nederland vorige maand gelijk bij Hongarije (1-1), na een rode kaart voor aanvoerder Virgil van Dijk. "Het aanvalsspel tegen de Hongaren was niet goed, ook niet in de zestien, bij de laatste bal. De bezetting was niet altijd goed. Daar gaan we ook veel aandacht aan besteden deze week."
De optredens tegen Hongarije en Duitsland vielen, na de hoopvolle start in september tegen Bosniƫ en Herzegovina (5-2) en Duitsland (2-2), tegen. Koeman: "Het zijn duidelijk twee totaal verschillende periodes geweest. September waren twee wedstrijden thuis, oktober twee wedstrijden uit. In september vond ik het voetballende gedeelte goed, toen speelden we zoals we afgesproken hadden. We hebben ook te maken met een andere selectie, met wijzigingen. Dat kost tijd. Sommigen vonden in september alles geweldig en in oktober alles weer niets voorstellen. Daar mag wel iets meer nuance in komen. Het was vorige maand niet goed, dat was duidelijk. Blijkbaar is het mij met mijn staf niet gelukt duidelijk te maken wat wij wilden."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
13 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
20 uur geleden