Koeman voorlopig zonder verdediger Araujo bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman kan bij FC Barcelona voorlopig geen beroep doen op Ronald Araujo. De Uruguayaanse verdediger, de afgelopen weken vaak basisspeler, heeft een hamstringblessure. Het is niet bekend hoe lang hij is uitgeschakeld.
De 21-jarige Araujo bleef zaterdag op de bank zitten in de met 4-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Granada. De oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest werden in de tweede helft gewisseld door Koeman, op het moment dat de eindstand al op het scorebord stond. Ook Lionel Messi, goed voor twee doelpunten, ging uit voorzorg eerder naar de kant.
Barcelona is opgeklommen naar de derde plaats in de Spaanse voetbalcompetitie, op 4 punten van koploper Atlético Madrid dat wel drie wedstrijden minder speelde. De ploeg van Koeman neemt het woensdag op tegen Real Sociedad, in de halve finales van het toernooi om de Spaanse Supercup. De finale is volgende week zondag.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
1 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
8 uur geleden