Koeman voorlopig zonder verdediger Araujo bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman kan bij FC Barcelona voorlopig geen beroep doen op Ronald Araujo. De Uruguayaanse verdediger, de afgelopen weken vaak basisspeler, heeft een hamstringblessure. Het is niet bekend hoe lang hij is uitgeschakeld.
De 21-jarige Araujo bleef zaterdag op de bank zitten in de met 4-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Granada. De oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest werden in de tweede helft gewisseld door Koeman, op het moment dat de eindstand al op het scorebord stond. Ook Lionel Messi, goed voor twee doelpunten, ging uit voorzorg eerder naar de kant.
Barcelona is opgeklommen naar de derde plaats in de Spaanse voetbalcompetitie, op 4 punten van koploper Atlético Madrid dat wel drie wedstrijden minder speelde. De ploeg van Koeman neemt het woensdag op tegen Real Sociedad, in de halve finales van het toernooi om de Spaanse Supercup. De finale is volgende week zondag.
Meer uit Voetbal
SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
4 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
9 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
9 uur geleden