Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman voorlopig zonder verdediger Araujo bij Barcelona

Koeman voorlopig zonder verdediger Araujo bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman kan bij FC Barcelona voorlopig geen beroep doen op Ronald Araujo. De Uruguayaanse verdediger, de afgelopen weken vaak basisspeler, heeft een hamstringblessure. Het is niet bekend hoe lang hij is uitgeschakeld.

De 21-jarige Araujo bleef zaterdag op de bank zitten in de met 4-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Granada. De oud-Ajacieden Frenkie de Jong en Sergiño Dest werden in de tweede helft gewisseld door Koeman, op het moment dat de eindstand al op het scorebord stond. Ook Lionel Messi, goed voor twee doelpunten, ging uit voorzorg eerder naar de kant.

Barcelona is opgeklommen naar de derde plaats in de Spaanse voetbalcompetitie, op 4 punten van koploper Atlético Madrid dat wel drie wedstrijden minder speelde. De ploeg van Koeman neemt het woensdag op tegen Real Sociedad, in de halve finales van het toernooi om de Spaanse Supercup. De finale is volgende week zondag.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas feliciteert Kaapverdië met 'historische' WK-deelname

PRAIA (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft Kaapverdië gefeliciteerd met het bereiken van het WK voetbal van 2026. Hij noemde het op zijn socialmedia een "historisch moment" en "een prestatie die een nieuwe generatie voetballiefhebbers in het land zal inspireren".

26 minuten geleden
PSV biedt vertrokken 'clubicoon' De Jong afscheid aan

EINDHOVEN (ANP) - PSV biedt de vertrokken Luuk de Jong een afscheid aan. De supporters kunnen de 35-jarige spits zaterdag, voorafgaand aan het thuisduel met Go Ahead Eagles, uitzwaaien. De Jong maakt niet alleen een ereronde door het Philips Stadion, maar hij krijgt ook een eigen tegel in de Walk of Fame. Daarmee wordt hij niet alleen de jongste speler met een tegel in de vloer van het Philips Stadion, maar ook de enige nog actieve speler met die eer, meldt PSV op zijn website.

4 uur geleden
Frankrijk verspeelt punten tegen IJsland in WK-kwalificatie

REYKJAVIK (ANP) - Frankrijk heeft in groep D van de WK-kwalificatie zijn eerste punten verspeeld. De formatie van bondscoach Didier Deschamps kwam in de uitwedstrijd tegen IJsland niet verder dan 2-2.

14 uur geleden
Kaapverdië met Rotterdamse spelers voor het eerst naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië heeft zich voor het eerst geplaatst voor het WK voetbal. Het elftal van de in Rotterdam geboren basisspelers Jamiro Monteiro en Dailon Livramento eindigde als groepswinnaar na een 3-0-zege in het laatste kwalificatieduel met Eswatini in Praia. Kaapverdië behaalde 23 punten uit tien wedstrijden, 4 punten meer dan nummer 2 Kameroen.

17 uur geleden
Recordinternational Spitse stopt bij het Nederlands vrouwenelftal

ZEIST (ANP) - Voetbalster Sherida Spitse stopt aan het eind van de maand als international. De 35-jarige recordinternational speelt haar laatste wedstrijd op 28 oktober tegen Canada in Nijmegen. Dat meldt de KNVB.

20 uur geleden
Kluivert bedankt fans Indonesië en voelt 'pijn en teleurstelling'

JAKARTA (ANP) - Bondscoach Patrick Kluivert heeft de fans van Indonesië bedankt voor hun massale steun in de WK-kwalificatie. Na nederlagen tegen Saudi-Arabië en Irak is het land uitgeschakeld.

20 uur geleden
Manschot leidt topper in Eredivisie tussen Ajax en AZ

ZEIST (ANP) - Jeroen Manschot is door de KNVB aangewezen om zaterdag de topper in de Eredivisie tussen Ajax en AZ te fluiten. Dat meldt de voetbalbond. Het duel tussen de nummers 3 en 4 van de ranglijst begint om 21.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.

21 uur geleden