Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman vond Barça superieur en resultaat onterecht

Koeman vond Barça superieur en resultaat onterecht

MADRID (ANP) - Trainer Ronald Koeman vindt dat zijn ploeg onterecht heeft verloren van Rayo Vallecano (1-0). FC Barcelona leed in Madrid de derde nederlaag van het seizoen, maar Koeman was niet ontevreden.

"We zijn superieur geweest. Het resultaat is onterecht, maar het is wat het is en we kunnen het niet veranderen. Het was moeilijk voor ons om in de wedstrijd te komen, want ze zetten veel druk op ons", aldus Koeman, die Radamel Falcao na een half uur het winnende doelpunt zag maken.

"De nederlaag is niet het gevolg van onze houding of ons spel. Het niveau van het team is gedaald, maar we zijn zeer effectieve spelers kwijtgeraakt."

Koeman wilde tegenover Spaanse media niet te veel loslaten over zijn toekomst. "Ik weet niet of mijn positie in gevaar is", zo hield hij zich op de vlakte.

Afgelopen weekend verloor FC Barcelona de topper tegen Real Madrid met 2-1. Na dat duel werd de auto van Koeman belaagd toen hij wegreed bij het stadion.

Meer uit Voetbal

Massaal toiletgebruik tijdens extra pauzes Nederlands elftal

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders gingen massaal naar het toilet tijdens de extra drinkpauzes tijdens de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Japan. Dat blijkt uit cijfers van waterleverancier Vitens. Traditioneel waren de rust en het einde van de wedstrijd ook momenten dat de vraag naar drinkwater verder toenam.

1 uur geleden
Australische VAR beschuldigd van extreemrechts handgebaar op WK

HOUSTON (ANP/DPA) - De Australische assistent-videoscheidsrechter Shaun Evans wordt ervan beschuldigd zondag een extreemrechts handgebaar te hebben gemaakt bij het WK-duel tussen Duitsland en Curaçao. Voor de aftrap waren de drie videoscheidsrechters tijdens de tv-uitzending kort in beeld. Daar was te zien dat de arbiter met zijn hand langs zijn lichaam een cirkel met zijn duim en wijsvinger maakte, waarbij de rest van zijn vingers gestrekt bleven.

3 uur geleden
Media: Bayern en PSV voor 55 miljoen euro akkoord over Saibari

EINDHOVEN/MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en PSV hebben akkoord bereikt over de transfer van middenvelder Ismael Saibari, melden diverse media in binnen- en buitenland. De kampioen van Duitsland betaalt volgens onder meer Bild, het Eindhovens Dagblad en transferexpert Fabrizio Romano 55 miljoen euro voor de Marokkaans international.

4 uur geleden
Real Madrid neemt linksback Cucurella over van Chelsea

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Marc Cucurella overgenomen van Chelsea. De 'Koninklijke' betaalt naar verluidt minimaal 55 miljoen euro voor de 27-jarige linksback uit eigen land, die voor zes seizoenen heeft getekend.

4 uur geleden
Deel WK-landen 'diep teleurgesteld' na uitspraken UEFA-baas

WASHINGTON (ANP/DPA) - WK-deelnemers als Curaçao, Kaapverdië en Haïti hebben in een gezamenlijke verklaring hun onvrede geuit over uitspraken van voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA. De Sloveen zei dat de uitbreiding van het WK naar 48 deelnemers niet per se goed is voor het voetbal en dat deze "oninteressante wedstrijden" oplevert.

5 uur geleden
Oud-international Jerry de Jong (61), vader van Nigel, overleden

ZEIST (ANP) - Voormalig Oranje-international Jerry de Jong is op 61-jarige leeftijd overleden, meldt de KNVB. De vader van oud-middenvelder Nigel de Jong, nu directeur topvoetbal bij de voetbalbond, speelde in 1990 en 1991 in totaal drie interlands.

7 uur geleden
Doelman Verbruggen voelde zich machteloos bij Japanse doelpunten

ARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen hield een gefrustreerd gevoel over aan de openingswedstrijd van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap tegen Japan. De doelman kreeg in het Dallas Stadium in Arlington weinig te doen, maar moest wel twee treffers incasseren: 2-2.

9 uur geleden