Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koeman: voetbal gaat kapot met zulke beslissingen van de VAR

Koeman: voetbal gaat kapot met zulke beslissingen van de VAR

DORTMUND (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman begrijpt niet waarom scheidsrechter Felix Zwayer een strafschop toekende nadat Denzel Dumfries zijn tegenstander Harry Kane licht had geraakt in de halve finale tussen het Nederlands elftal en Engeland op het EK (1-2).

Zwayer floot aanvankelijk niet voor een strafschop, maar werd door de videoscheidsrechter naar de kant geroepen. Vervolgens wees hij toch naar de stip. Kane benutte de strafschop (1-1) en de ingevallen Ollie Watkins schoot Nederland in de negentigste minuut uit het toernooi.

"Ik vond het geen strafschop", zei Koeman. "Dit was echt weer zo'n beslissing van de VAR. Wat moet je doen als verdediger? Denzel probeert de bal te blokken en Kane schiet en raakt dan met zijn schoen de schoen van Dumfries. Voetbal gaat echt kapot door zulke beslissingen van een videoscheidsrechter."

De spelers van Oranje ergerden zich in de tweede helft herhaaldelijk aan arbiter Zwayer. "Ik begrijp dat wel", zei Koeman. "Hij floot voor dingen waarvoor in de Premier League niet wordt gefloten. Maar daardoor hebben we niet verloren. Engeland speelde voor rust heel goed en maakte in de slotfase een mooie treffer."

Meer uit Voetbal

Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

33 minuten geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

52 minuten geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

1 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

2 uur geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

3 uur geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

3 uur geleden