Koeman vindt nederlaag tegen Sevilla geflatteerd
BARCELONA (ANP) - De uitslag van 2-0 bij het bekerduel tussen Sevilla en FC Barcelona weerspiegelde niet de verhoudingen. Dat oordeelde FC Barcelona-trainer Ronald Koeman, die na de nederlaag hoop houdt op een plek in de eindstrijd van de Copa del Rey.
"We zijn hard afgestraft en hadden een beter resultaat verdiend. We hebben een hoop kansen gehad en speelden goed. Maar we vertrekken met een slecht resultaat", zei Koeman na afloop van de eerste wedstrijd in de halve finales. "De uitslag is niet representatief voor wat we hebben gezien op het veld."
FC Barcelona had de laatste zes duels nog gewonnen. "Ik denk niet dat dit ons zal beïnvloeden. We gaan door met dezelfde mentaliteit en toewijding", aldus de trainer. "En als wij thuis spelen, dan zijn wij als Barça tot alles in staat."
Koeman heeft met de Catalanen een zeer drukke periode achter de rug. "We hebben dit jaar jaar al elf wedstrijden buitenshuis gespeeld en ik zou voor deze resultaten hebben getekend. Natuurlijk had ik liever een van die wedstrijden verloren en deze gewonnen. Maar ik kan het team niets verwijten."
Zaterdag komt FC Barcelona in La Liga in actie tegen Deportivo Alavés. Drie dagen later is Paris Saint-Germain al de tegenstander in de Champions League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.
6 uur geledenLILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.
6 uur geleden