Koeman vindt nederlaag tegen Sevilla geflatteerd
BARCELONA (ANP) - De uitslag van 2-0 bij het bekerduel tussen Sevilla en FC Barcelona weerspiegelde niet de verhoudingen. Dat oordeelde FC Barcelona-trainer Ronald Koeman, die na de nederlaag hoop houdt op een plek in de eindstrijd van de Copa del Rey.
"We zijn hard afgestraft en hadden een beter resultaat verdiend. We hebben een hoop kansen gehad en speelden goed. Maar we vertrekken met een slecht resultaat", zei Koeman na afloop van de eerste wedstrijd in de halve finales. "De uitslag is niet representatief voor wat we hebben gezien op het veld."
FC Barcelona had de laatste zes duels nog gewonnen. "Ik denk niet dat dit ons zal beïnvloeden. We gaan door met dezelfde mentaliteit en toewijding", aldus de trainer. "En als wij thuis spelen, dan zijn wij als Barça tot alles in staat."
Koeman heeft met de Catalanen een zeer drukke periode achter de rug. "We hebben dit jaar jaar al elf wedstrijden buitenshuis gespeeld en ik zou voor deze resultaten hebben getekend. Natuurlijk had ik liever een van die wedstrijden verloren en deze gewonnen. Maar ik kan het team niets verwijten."
Zaterdag komt FC Barcelona in La Liga in actie tegen Deportivo Alavés. Drie dagen later is Paris Saint-Germain al de tegenstander in de Champions League.
Meer uit Voetbal
PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
10 uur geleden