Koeman vindt nederlaag tegen Sevilla geflatteerd
BARCELONA (ANP) - De uitslag van 2-0 bij het bekerduel tussen Sevilla en FC Barcelona weerspiegelde niet de verhoudingen. Dat oordeelde FC Barcelona-trainer Ronald Koeman, die na de nederlaag hoop houdt op een plek in de eindstrijd van de Copa del Rey.
"We zijn hard afgestraft en hadden een beter resultaat verdiend. We hebben een hoop kansen gehad en speelden goed. Maar we vertrekken met een slecht resultaat", zei Koeman na afloop van de eerste wedstrijd in de halve finales. "De uitslag is niet representatief voor wat we hebben gezien op het veld."
FC Barcelona had de laatste zes duels nog gewonnen. "Ik denk niet dat dit ons zal beïnvloeden. We gaan door met dezelfde mentaliteit en toewijding", aldus de trainer. "En als wij thuis spelen, dan zijn wij als Barça tot alles in staat."
Koeman heeft met de Catalanen een zeer drukke periode achter de rug. "We hebben dit jaar jaar al elf wedstrijden buitenshuis gespeeld en ik zou voor deze resultaten hebben getekend. Natuurlijk had ik liever een van die wedstrijden verloren en deze gewonnen. Maar ik kan het team niets verwijten."
Zaterdag komt FC Barcelona in La Liga in actie tegen Deportivo Alavés. Drie dagen later is Paris Saint-Germain al de tegenstander in de Champions League.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/AFP) - Verdediger João Cancelo heeft zijn terugkeer naar FC Barcelona afgerond. De 32-jarige Portugees international komt transfervrij over van het Saudische Al Hilal, waar hij zijn contract liet ontbinden. Cancelo heeft bij de landskampioen van Spanje een contract voor drie seizoenen getekend.
22 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Sayf Ltaief heeft afscheid genomen van FC Twente. De 26-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij KS Cracovia SA. Volgens de Poolse club heeft hij een tweejarig contract ondertekend.
45 minuten geledenZEIST (ANP) - Zes clubs hebben de eerste gezamenlijke cao in het vrouwenvoetbal gesloten. Kampioen PSV, Ajax, AZ, Feyenoord, FC Twente en het gedegradeerde HERA United kwamen deze overeen met vakbonden VVCS en ProProf. Tot deze zomer hadden clubs ieder een eigen collectieve arbeidsovereenkomst.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Virgil van Dijk roept zijn ploeggenoten van Liverpool op de tegenvallende prestaties van afgelopen seizoen recht te zetten.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in de heenwedstrijd in de play-offs van de Champions League kansloos verloren van FK Bodø/Glimt. Het elftal van trainer Dick Schreuder ging in een uitverkochte Goffert met 3-1 onderuit tegen de club uit Noorwegen. Sondre Brunstad Fet, Andreas Helmersen en Haitam Aleesami maakten de doelpunten voor de bezoekers. Clement Bischoff scoorde voor NEC. De return is dinsdag in Noorwegen.
16 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De eerste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain is geen thuis- maar een uitwedstrijd. De Franse League (LFP) heeft de wedstrijd omgezet vanwege de slechte staat van de grasmat van de landskampioen en Champions League-winnaar.
18 uur geleden