Koeman vindt nederlaag tegen Sevilla geflatteerd
BARCELONA (ANP) - De uitslag van 2-0 bij het bekerduel tussen Sevilla en FC Barcelona weerspiegelde niet de verhoudingen. Dat oordeelde FC Barcelona-trainer Ronald Koeman, die na de nederlaag hoop houdt op een plek in de eindstrijd van de Copa del Rey.
"We zijn hard afgestraft en hadden een beter resultaat verdiend. We hebben een hoop kansen gehad en speelden goed. Maar we vertrekken met een slecht resultaat", zei Koeman na afloop van de eerste wedstrijd in de halve finales. "De uitslag is niet representatief voor wat we hebben gezien op het veld."
FC Barcelona had de laatste zes duels nog gewonnen. "Ik denk niet dat dit ons zal beïnvloeden. We gaan door met dezelfde mentaliteit en toewijding", aldus de trainer. "En als wij thuis spelen, dan zijn wij als Barça tot alles in staat."
Koeman heeft met de Catalanen een zeer drukke periode achter de rug. "We hebben dit jaar jaar al elf wedstrijden buitenshuis gespeeld en ik zou voor deze resultaten hebben getekend. Natuurlijk had ik liever een van die wedstrijden verloren en deze gewonnen. Maar ik kan het team niets verwijten."
Zaterdag komt FC Barcelona in La Liga in actie tegen Deportivo Alavés. Drie dagen later is Paris Saint-Germain al de tegenstander in de Champions League.
Meer uit Voetbal
N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
46 minuten geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
5 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.
9 uur geledenNYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.
14 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
15 uur geleden