Koeman vindt dat Weghorst na Ierland verstandiger had moeten zijn
FARO (ANP) - Ronald Koeman is niet zo te spreken over het optreden van Wout Weghorst na de wedstrijd tegen Ierland (1-0). De spits, die al vroeg in de wedstrijd het doelpunt maakte, reageerde zaterdag in een interview met de NOS gepikeerd toen hij een vraag kreeg over het tegenvallende veldspel van Oranje.
"Ik kan me er iets bij voorstellen, in zijn positie. Dat is iets menselijks", aldus Koeman tijdens een persconferentie in Faro, waar hij vooruitkeek naar het afsluitende EK-kwalificatieduel met Gibraltar. "Of het verstandig is, is een andere vraag. Dat zal hij zelf ook wel erkennen."
Weghorst was de laatste drie interlands basisspeler bij Oranje. Dat komt mede door de afwezigheid van de geblesseerde Memphis Depay. "Memphis is al een hele lange tijd niet fit. Memphis die fit en goed is, is nog steeds een meerwaarde voor dit elftal", zei Koeman. "We hopen dat iedereen straks voor het EK fit is. Dan zullen we keuzes, en hopelijk ook moeilijke keuzes, moeten maken om uiteindelijk tot de beste 23 spelers te komen."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
45 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
3 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
8 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
10 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
22 uur geleden