Koeman vindt dat Weghorst na Ierland verstandiger had moeten zijn
FARO (ANP) - Ronald Koeman is niet zo te spreken over het optreden van Wout Weghorst na de wedstrijd tegen Ierland (1-0). De spits, die al vroeg in de wedstrijd het doelpunt maakte, reageerde zaterdag in een interview met de NOS gepikeerd toen hij een vraag kreeg over het tegenvallende veldspel van Oranje.
"Ik kan me er iets bij voorstellen, in zijn positie. Dat is iets menselijks", aldus Koeman tijdens een persconferentie in Faro, waar hij vooruitkeek naar het afsluitende EK-kwalificatieduel met Gibraltar. "Of het verstandig is, is een andere vraag. Dat zal hij zelf ook wel erkennen."
Weghorst was de laatste drie interlands basisspeler bij Oranje. Dat komt mede door de afwezigheid van de geblesseerde Memphis Depay. "Memphis is al een hele lange tijd niet fit. Memphis die fit en goed is, is nog steeds een meerwaarde voor dit elftal", zei Koeman. "We hopen dat iedereen straks voor het EK fit is. Dan zullen we keuzes, en hopelijk ook moeilijke keuzes, moeten maken om uiteindelijk tot de beste 23 spelers te komen."
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
22 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
3 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
6 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
8 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
14 uur geleden